Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Zeytinyağı Görmek

Rüyada Zeytinyağı Görmek

Rüyada zeytinyağı görmek iyiye işarettir, çok güzel bir rüya olduğunu peşinen söylemek gerekir. Zeytin yağı ile rüyada kendisini yağlayan kişi şifa bulur. Berrak, temiz kapta, bardakta veya şişede zeytinyağı bolluk ve berekete işaret eder. Zeytinyağı bilgiye, ilime, hidayete, batın nura, helal rızka, göz ve kalp nuruna işaret eder..

Temiz zeytinyağının kötü kokması sözü bozmaya; Zeytinyağı satan kimseyi görmek meliklere yakın olmaya, ilim sahiplerine hizmet etmeye; hidayet ve ilme delallet eder. Rüyasinda zeytin yagi içtiğini gören, hafif bir hastalığa yakalanir.

Abdülgani Nablusiye göre; Zeytinyağı görmek, kalp nuruna, yeni çocuga veya eski esyalarin degistirilmesine delalet eder. Rüyada berrak bir zeytinyağı görmek, kendisi için iyi niyetli kisiler tarafindan iyilik düsünüldügüne, bulanık zeytinyağı görmek ise kendisi hakkinda dedikodu yapıldığına ve işlerinin kıskanıldığına delalet eder. Bir başka rivayete görede: Rüyada görülen zeytinyağı, rizik ve helal mal, onunla yağlanan kimse için de şifadir. Rüyada temiz ve güzel zeytinyağının çirkin olarak görülmesi sözü bozmaya, kötüsünün güzel veya hoş olduğunun görülmesi ise, güzel muamele ve güzel itikada delalettir.

 

Rüyada Zeytinyağı Görmek sayfası 05/03/2021 20:17:35 tarihinde 20856 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Yasin Suresi Okumak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Aslan Görmek

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir