Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Toka Görmek

Rüyada Toka Görmek

Rüyada toka görmek rüya sahibi için hayır getirecek niyetlere ve adımlara yorulur. Rüyasında toka gören kişi mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacak, gönlünce ve kafasına göre bir yaşam sürecek diye tabir edilir. Rüya sahibi evlatlarından yana da mutluluk bulacaktır. Rüyada toka görmek rüya sahibi için yeni, hayırlı, güzel ve temiz başlangıçlar olarak yorumlanır. Duaların ve dileklerin kabul olmasına, sağlığın hiç bozulmamasına ve ağız tadına da delalet eder.

Rüyada Saç Tokası Görmek

Rüya sahibinin geleceğinin parlak olacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına ve hayatta istediklerine kavuşacağına işarettir. Saç tokası, rüya sahibinin kafasını meşgul eden bir sorunu bulunmadığı şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Toka Taktığını Görmek

Rüyada toka taktığını gören kişi kısmet alır. Rüya sahibi kendisi için çok istediği bir hayaline kavuşur, özlemini duyduğu, başkalarının sahip olduğu kendisinin de imrendiği o huzurlu hayata ulaşarak, hayatında yeni bir sayfa açar.

Rüyada Toka Hediye Almak

Güzel bir davet almaya ya da rüya sahibinin hayatının teklifini almasına delalet eder. Bu bir evlenme teklifi dahi olabilir, samimi ve içten bir teklif olarak ifade edilir. Bu teklif rüya sahibinin umutlarını kestiği bir konu hakkındadır.

Rüyada Toka Kırılması

Rüya sahibinin gönül işinin noktalanması şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi evli değilse o halde aile içinde kişileri mahkeme kapısına götürüp, boşanmalarına neden olacak bir soruna işarettir.

Rüyada Kemer Tokası Görmek

Kısmet, şans ve mutluluktur. Rüya sahibi için baht açıklığı ve kazanç kapılarının çokluğu ile tabir edilir. Rüyasında kemer tokası gören kişi işinde kalkınır, ailesini darlığa düşürmez diye yorulur. Yeni bir iş teklifi ya da yeni ticaret fırsatları anlamına gelir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Süt Görmek

Rüyada Toka Görmek sayfası 26/01/2021 16:02:21 tarihinde 95819 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Sayı Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir