Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Siyah Elbise Görmek

Rüyada Siyah Elbise Görmek

Rüyada siyah elbise görmek, düşünmeden atılan adımlardan dolayı çıkmaza girmeye ve bunalımlı günler geçirmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin kurnaz ve fırsatçı davranıp kısa yollardan kar elde etmenin ve rahata kavuşmanın planları içerisine gireceğine fakat sonucun kendisine hayal kırıklığı yaşatacağına ve böylece mutsuz günler geçireceğine alamet eder. Rüyada siyah elbise görmek, sonu görünmeyen yollara girip, o yollarda kaybolmaya işaret eder.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada siyah renk görmek, rüya sahibinin makam sahibi olacağına, başarılarının her geçen gün artacağına, gelirinin çoğalacağına, bu sayede sahip olduğu zenginliğin de artacağına delalet eder. Kişi artan zenginliğine rağmen alçak gönüllülüğü elden bırakmayacak, güler yüzü ve tatlı dilli oluşu sayesinde daima sevilecek demektir.

Rüyada Siyah Elbise Hediye Almak

Rüyada siyah elbise hediye almak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin önemli ve büyük işlerin başına geçeceğine, söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine tabir edilir.

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, işin başındaki en yetkili kimse konumuna gelmeye, ilerlemeye, kariyer edinmeye, meslek hayatında merdiven atlamaya ve engelleri aşma gücüne sahip olmaya işaret eder.

Rüyada Siyah Elbise Giyip Çıkarmak

Rüyada siyah elbise giyip çıkarmak, iyi değildir. Rüya sahibinin başarısızlığa düşeceğine, maddi olarak zayıflayacağına, geri plana düşeceğine ve sahip olduklarını yitireceğine alamet eder. Kişinin yaşam standartlarının düşeceğine ve mutsuz olacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Elbise Diktirmek

Rüyada siyah elbise diktirmek, rüyayı gören kişinin elindeki kısıtlı imkanları kullanarak, azmetmesinin ve hırsla çalışmasının karşılığını alacağına ve geleceği noktaya hiç kimseden yardım almadan sadece kendi çabalarıyla ve inancı ile geleceğine işaret eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Mavi Araba Görmek

Rüyada Siyah Elbise Görmek sayfası 21/01/2021 12:12:03 tarihinde 39922 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Tek Taş Yüzük Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir