Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Şişman Bebek Görmek

Rüyada Şişman Bebek Görmek

Rüyada şişman bebek görmek, hasadın bol olacağı bir yıl geçirileceğine işaret ederken, her anlamda berekete alamettir. Özellikle yakın zamanda iflas eden, işleri bozulan veya maddi anlamda çok büyük sıkıntılar, badireler atlatan kişilerin nihayet güzel gelişmeler yaşayacaklarına ve ellerine geçecek yüklü miktarda para sayesinde borçlarını hafifleteceklerine, işlerini tekrar yoluna koymayı başaracaklarına delalettir. Kısmetsizliklerin son bulacağını bildiren rüya özellikle bekar kişilerin pek çok talipleri çıkacağı için seçim yapmakta zorlanacaklarına ve evlenme teklifi alacaklarına yorumlanır. Evli kişiler için birden fazla evlat sahibi olmak, sorumlulukların artması gibi anlamlara da gelir. Şişman bebek evin içindeki huzur ve neşenin artacağına, aile içi saadetin uzun yıllar bozulmadan muhafaza edileceğine de tabir edilir.

Rüyada Şişman Kız Bebek Görmek

İyi haberler alarak mutlu olmak ve manevi anlamda kendini tatmin olmuş hissetmek demektir. Evlat özlemi çekenler için müjde anlamına gelir ve kısa süre sonra bebek haberi alacaklarına delalet eder. Yaşlı biri bu rüyayı görürse kız torunu olur. Bekar biri için zengin görücüleri olacağına, evliliğinde hiçbir zaman maddi kaygılar yaşamayacağına ve rahat bir hayat sürerek konforunun daim olacağına yorumlanır. İsteklerine fazlasıyla kavuşmak, iş konusunda kısmetli olmak ve para sıkıntısı olmadan yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Şişman Erkek Bebek Görmek

İktidar ve güç sahibi olmak, iş konusunda mevki elde etmek demektir ve rüya sahibinin her ortamda saygın biri olarak kabul göreceğine yorulur. Özellikle yeni iş kuranların hızla büyüyeceklerine, maddi yatırımlarının çok kısa sürede karşılık bulacağına alamettir. Bolluk demek olduğu gibi, para konusunda beklentilerin en yüksek şekilde karşılanacağının müjdesini de verir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Tilki Görmek

Rüyada Şişman Bebek Görmenin Psikolojik Yorumu

Şefkat ve sevgi konusunda cömert biri olunduğunun ifadesi olan rüya, kişinin bencillikten uzak yaşadığını, yakın çevresinin sorunlarına çare bulmak için her zaman elindeki olanakları sonuna kadar kullandığını bildirir.

 

Rüyada Şişman Bebek Görmek sayfası 05/03/2021 19:50:48 tarihinde 64525 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Güvenlik Görevlisi Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir