Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Simitçi Görmek

Rüyada Simitçi Görmek

Rüyada simitçi görmek, rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse işinin kölesi olacağına ama kazandığını da krallar gibi harcayacağına işaret eder. Rüya sahibinin zorluk ve zahmet içinde çalışacağına, rızık elde edeceğine ve onu büyük bir keyif, huzur ve zevkle yiyeceğine tabir edilir ve hayırlara yorulur. Rüya sahibi çocukları ve torunları için iyi birşeyler bırakmak istiyor demektir.

Rüyada Simitçi Olmak

Rüyayı gören kişinin gelecekle ilgili olarak bazı yatırımlara girmeye düşündüğüne, çalışmalarını ve işlerini buna uygun şekilde yönettiğine, planlarını da bu doğrultuda yaptığına delalet eder. Rüya sahibinin yarınlarda daha rahat, daha zengin ve daha kolay yaşamak için şimdiden bunun alt yapısını oluşturmaya çalıştığı anlamına gelir.

Rüyada Simitçi Dükkanı Görmek

Çok iyidir hele de içinde simitlerin dolu olduğu bir simitçi dükkanı görmek büyük sevinç, şans, kısmet ve hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin elinin bollaşmasına vesile olacak girişimlerde bulunacağına, sermaye elde edeceğine ve onunla çok daha kazançlı işler yaparak malına mal, parasına da para ekleyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Simitçiden Simit Almak

Tükenmeyecek bir servete, bitmeyecek de ekmeğe işaret eder. Rüyayı gören kişinin çalışıp çabalayarak çok ileriye gideceğine, yükseleceğine, atılım yapacağına, iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine delalet eder.

Rüyada Simit Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni iş teklifleri alacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına ve başarılı olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin geçim, alım ve de tüketim rahatlığı içinde olacağı anlamına gelir.

Rüyada Simit Yemek

Rüyayı gören kişinin alın teri ile gelir elde ettiğine, hayatını idame ettirmek için çok uğraş verdiğine ve elde ettiği kazanç sayesinde uğraşlarına da değdiğin delalet eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada Simitçi Görmek sayfası 21/01/2021 11:07:18 tarihinde 27769 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Öpüşme Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir