Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Şal görmek

Rüyada Şal görmek

Rüyada şal görmek ne demektir? Erkek kardeşe, küçük çocuğa, şeref ve yüceliğe, sanata, velayete, yiğitliğe yahut yolculuğa, İnsanı üzüntüden koruyan olumlu şeylere delalet eder. Rüyada şal görmek, çok yakında arsa ya da bir tarla alacağınıza yorumlanır. Rüyada omzuna şal aldığını görmek bekar bir kadın için yakın bir zamanda evleneceğine işarettir.

Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Üstüne şal alan genç kız hemen evlenir. Evliler içinse kısmettir. Rüyasında omzuna şal aldığını gören bekar kadın kısa süre içinde evlenir. Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Evliler için şal, yolla ilgili,yoldan gelecek kısmettir.

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada şal kişinin şanına, mertebesine, şalın güzelliği ve kalitesine göre kişiliğine delalet eder. Şal giyen kimse askerleri yöneten bir kimse ise askerlere komutanlık yapar. Yetki almaya kabiliyetli ise yetki alır. Değilse ailesinin yüklerini üstüne alır. Şal, sahibinden üzüntü ve dertlerin gitmesine ve güzel mesleğe delalet eder. Zira rüyada şal görmek insanı soğuktan ve sıcaktan korur. Şal borç ödemektir. Şal takva ve hayır üzerine yolculuk yapmaktır.

Şalın yırtılması ya da parçalan­ması kardeş veya oğul gibi kişinin kendileriyle süslendiği kimselerin ölü­müne delalettir. Yangın ve yıkım olduğunu ancak, şalına bir şey olmadığını gören kimse malına zarar gelir. Şalın üstünden alındığını gören kimsenin şerefi gider ve perişan olur.

 

Rüyada Şal görmek sayfası 05/03/2021 1:09:28 tarihinde 28687 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada gemi görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Izgara Görmek

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir