Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Sahte Para Görmek

Rüyada Sahte Para Görmek

Rüyada sahte para görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında değersiz insanlar ile tartışmak zorunda kalacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine ve bu sebepten ötürü çok zamansız hastalıklara ve çok kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada Sahte Para Bulmak

Rüyayı gören kişinin, bir kişi ile bir işe gireceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine ancak iş hayatı ya da sosyal hayat ile ilgili bir tartışma yaşanacağına ve bu tartışmadan ötürü bir ayrılık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Sahte Para Basmak

Rüya sahibinin, haketmediği halde bir işte yüksek mevkiye gelmek istediğine, bunun için sürekli çabalayacağına, gerek görürse insanların içine fitne sokacağına ve bu sayede amaçlarına ulaşacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında ve sosyal hayatında insanlara karşı çok kötü davranacağına ve bu şekilde davranarak hedeflerin rahatlıkla ulaşmaya çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Sahte Para Aldığını Görmek

İş hayatında sıkıntılı ve zor günlerin yaklaşmakta olduğuna, çok büyük fırsatların boşa çıkacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Sahte Para Vermek

Birlikte işe girilen birini yarı yolda bırakmaya, işlerinden zarar etmesine ve çok büyük sorunlar yaşamasına sebep olmaya, destek istenen bir konuda destekten kaçınmaya, ortak olunan kişinin üzülmesine ve çeşitli sıkıntılara girmesine yol açmaya yorumlanır.

Rüyada Sahte Para Görmek ve Saymak

Rüyayı gören kişinin, girilecek çeşitli sıkıntılardan ötürü çok büyük sıkıntılara gireceğine ve zor durumdan kurtulmak için yapacağı işler yüzünden yüz kızartıcı durumlara düşeceğine alamet eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Şerbetli Tatlı Görmek

 

Rüyada Sahte Para Görmek sayfası 18/01/2021 11:43:49 tarihinde 66960 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Süs Balığı Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir