Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada pekmez görmek

Rüyada pekmez görmek

Rüyada pekmez görmek Rüya sahibinin durumu maddi olarak çok iyiye doğru gideceğine işarettir. Rüyada görülen pekmez kişide varlıkla yorumlanır. Pekmez satın almışsanız, size uzaklardan gelecek bir akrabanızı misafir olarak kabul edeceğinize delalet eder. Rüyada birisine pekmez ikram etmek, o kişiye kazanacağı bir işi vereceğinize işaret eder. Bir başka tabire göre ise rüyada pekmez görmek; evinizde bol bereket ve kısmetin artacağına ve hayra yorumlanır, rüyada pekmezi ekşi görmek; maddi olarak yani parasal sıkıntıya, pekmez içinde sinek görmek; etrafında kişilerin hayırsız hiçbir işe yaramayan arkadaş ve kişilerin saracağına, pekmez içinde karınca görmek; etrafınızda size karşı iyi ve yararlı işçiler arkadaşlar olacağına ve işinizi iyi bir şekilde ilerleteceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada pekmez yemek

Rüyanızda bol miktarda para kazanacağınıza delalet eder. Hatırı sayılır miktarda para veya mal olarak tabir edilir. Rüyanızda küple pekmez görürseniz, ucu bucağı olmayan çok miktarda servet sahibi olmak demektir.

Rüyada pekmez içmek

Rüyanızda pekmezi içerken görmek tatlı hoş mutlu bir yaşam geçireceğinize; rüyayı gören kişi bekar ise yakın bir zamanda evleneceğine; bu kişi eğerki evli ise çocuklarından birisini evlendireceğine işaret eder; veya evinize çok kıymetli ve önemli bir eşya satın alacağınıza delalet eder.

 

Rüyada pekmez görmek sayfası 22/01/2021 10:34:53 tarihinde 53129 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada fidan görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Araba Devrilmesi

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir