Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Motor Sürmek

Rüyada Motor Sürmek

Rüyada motor sürmek, rüyayı gören kişinin her şeyi tam ölçüsünde yaşadığına, durması gerektiği yeri iyi bileceğine, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına rivayet edilir. Eğlenmesini de, ağlamasını da bilen bir kimsenin varlığına işaret eder ve rüya sahibinin hayatıyla ilgili daima isabetli kararlar almaya dikkat ettiğine tabir edilir. Heyecanlı ve heyecanlı olduğu kadar da oturaklı bir kimsenin varlığı ile yorumlanır.

Rüyada Motor Sürdüğünü Görmek

Rüyasında motor sürdüğünü gören kişinin yaşamı genel olarak keyifli ve neşeli geçecek demektir. Rüya sahibinin gerek işinde gerekse özel yaşamında her zaman yeniliklerin peşinde olan, kendini tekrara düşmek istemeyen, daima ilerlemeye ve fark yaratmaya çalışan kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Motor Kazası Görmek

Rüyayı gören kişinin monoton giden ve evle iş arasında seyreden yaşamına yenilik ve eğlence katmak amacıyla bazı adımlar atacağına ve kararlarında değişiklik yapacağına işaret eder. Bu işten başarılı ve olumlu sonuçlar elde ederek amaca ulaşmaya alamet eder.

Rüyada Motor Satın Almak

Rüya sahibinin çevresindeki marjinal yani yaşam tarzı ve doğruları kimseye benzemeyen bir kişi ile samimiyet kuracağına ve onun kendisinin söyleseler inanmayacağı şekilde en yakınındaki kimse durumuna geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Motor Çalınması

Her ne kadar melanetli ve can sıkıcı bir durum gibi gelse de motorun çalınması rüyada yaşanırsa hayır olarak kabul edilir ve böyle gelişmelerin meydana geleceği ile yorumlanır. İşlerde kara geçmeye, bolluk, bereket ve rahatlık elde etmeye ve huzuru yakalamaya delalet eder.

Rüyada Motor Kaskı Görmek

Garantici olmaya, risklerden çekinmeye ve kaybetmekten korkmaya tabir edilir. Rüya sahibinin güvenliğe çok önem verdiğine hem canını hem de mallarını sigorta ettirmek için adım atacağına ve bu sayede daha rahat uyuyacağına yorulur.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Amerika Görmek

Rüyada Motor Sürmek sayfası 05/03/2021 18:56:36 tarihinde 27415 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Hastane Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir