Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Misket Görmek

Rüyada Misket Görmek

Rüyada misket görmek, eğlenceli ve güzel günler yaşamaya, kötü günleri, dertleri ve tasaları unutmaya, aile içinde tatlılık içinde olmaya, kolay geçim sağlamaya ve korkulardan arınmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin basit, sade ve alçakgönüllü bir hayatı yaşamayı tercih edeceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Misket Toplamak

Rüyada misket toplamak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda yaşayacağı mutlu ve güzel gün sayısı olduğu şeklinde kabul edilir ve rüya sahibinin uykusunda topladığı misket sayısı kadar hayırlı olay yaşayacağına ve sevineceği haberler alacağına tabir edilir.

Rüyada Misket Oynamak

Rüya sahibinin tüm sıkıntısına, çilesine ve zorluğuna rağmen yine de yaşamın güzel olduğuna inanacağına, bu sayede kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin her karanlığın bir sonu olduğunu bildiği ve bunun için umudunu ve çocuk saflığını hiç kaybetmediği anlamına gelir.

Rüyada Misket Almak

Huzur içinde olmaya, şüphelerden, endişelerden ve kafa karışıklığından kurtulmaya, rahatlamaya, hafiflemeye ve şen olmaya delalet eder. Rüya sahibinin hiçbir şeyi kendine çok dert etmediğine ve yüzünden gülücüklerin hiç eksik olmadığına alamet eder.

Rüyada Misket Yutmak

Rüyayı gören kişinin tüm tehlikelerini bilmesine rağmen tekin olmayan bir yola gireceğine ya da böyle bir iş yapacağına tabir edilir. Kişi kaybetmeyi göze alarak daha karlı bir işe hiç düşünmeden ve korkmadan girecek demektir.

Rüyada Bilye Görmek

Rüyayı gören kişinin içindeki çocuğu hiç öldürmediğine, yaşama o zamanlarındaki gibi sıkıca bağlı olduğuna ve yarınların güzel olacağına dair hayallerinin de hiç tükenmediğine işaret eder. Enerjik olmaya, iyi niyetleri kaybetmemeye, kahkahalarla ağız dolusu gülmeye, hayatın her anının kıymetini bilerek tadını çıkarmaya yorulur.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Araba Sürdüğünü Görmek

 

Rüyada Misket Görmek sayfası 26/01/2021 15:01:02 tarihinde 2923 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Çatışma Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir