Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Mezarlıktan Geçmek

Rüyada Mezarlıktan Geçmek

Rüyada mezarlıktan geçmek, genellikle kişinin başına gelecek kötü bir olayı veya durumu bildirir. Eşin vefat etmesi ve büyük bir acı çekilmesi olarak da yorumlanan rüya aynı zamanda kişinin başına gelecek bir kazaya da alamet eder. Yaşanacak acı verici bir olay sonucunda kişinin bedeninde veya ruhunda geri dönüşü imkansız bir hasarın açılmasına da tabir edilir. Mezarlıktan geçen kimse, ciddi bir hastalıkla mücadele ederek yaşar, aile büyüklerinden birini kaybeder. Aile veya akraba çevrelerinden bir kızım insanın, kişinin ayağını kaydırıp mallarının üzerine konmak gibi bir düşüncesi olduğuna dair de kişiyi uyarır.

Rüyada Mezarlıkta Dolaşmak

Bakımsız, kötü görünen bir mezarlıkta dolaşmak kişi için mal kaybına işarettir. Rüya sahibi özellikle mevcut gayrimenkullerini satmak zorunda kalacağı bir sıkıntı ile karşılaşılır. İş sahibi olanlar için işlerin kötü gitmesine, mevcut verimliliği kaybetmeye ve borçların ödenememesi sonucu eldeki varlıkların bir bir kaybedileceğine de delalet eder. Rüya sahibinin hayatında kendisine zarar vermek için doğru zamanı kollayan ve her daim gözünün kişi üzerinde olduğu bilinen bir düşmana karşı da dikkatli olmak gerektiği uyarısını verir. Bakımlı ve güzel bir mezarlıkta dolaşmak ise çok sıkıntılı bir anda ilaç gibi gelen önemli bir yardıma ve kişinin bir kazadan kıl payı kurtulmasına tabir edilir.

Rüyada Mezarlıkta Uyumak

Yaşlı kimseler için ecelin geldiğine işaret eder ve hastalar için de vefat edilmesine işarettir. Rüyayı gören kimseler genç ise, ailelerinden birini kaybedeceklerine veya yakınlarının başına gelecek kötü bir olayın haberini alıp, derin bir üzüntü yaşayacaklarına tabir edilir.

Rüyada Mezarlıktan Geçmenin Psikolojik Yorumu

Büyük bir ümitsizliğin kişiyi girdaplara soktuğunu ve çaresiz hissederek, içine kapandığını ifade eder. Mezarlıktan geçmek kişinin psikolojik olarak çok fazla yıprandığını, öz güvenini kaybettiği için yaşamında hiçbir şeyi değiştirecek gücü kendisinde bulamadığını da bildirir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Amca Görmek

Rüyada Mezarlıktan Geçmek sayfası 02/03/2021 2:07:36 tarihinde 78092 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan İkizler Burcu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir