Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Limon Suyu Görmek

Rüyada Limon Suyu Görmek

Rüyada limon suyu görmek, hoşa girmeyecek sözler duymak, bir konuda olumsuz şekilde eleştirilmek ve kırılmak manasına gelir. Özellikle rüya sahibine yakın olan, arkadaşlık konusunda her türlü fedakarlığın yapıldığı, sık görüşülen birinin düşünmeden konuşması ve rüya sahibini tek taraflı eleştiren cümleler kurması sonucunda yaşanacak can sıkıntısını ifadesidir. Özel yaşamla ilgili kişiyi geçici de olsa strese sokacak yahut üzecek bazı küçük olayların vuku bulacağına tabir edilir. Bu dönemde ani değişikliklerden kaçınmak gerektiği konusunda uyarıcı olan rüya, kişinin riskleri göze almak yerine, ayakları daha yere basan, sağlam, geleceğe dönük, garantili kararlar almasının daha doğru olacağına yorumlanır. İş konularında geçici bir süre istikrarsızlık söz konusu olacak demektir.

Rüyada Limon Suyu İçmek

Mecbur kalındığı için veya minnet borcu ödemek adına istemeden de olsa bir işi yapmak veya bu işi üstlenmek nedeniyle strese girmek anlamındadır. Limon suyu içmek hastalık olarak da yorumlanır ve kişinin kansızlık, halsizlik veya soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara yakalanabileceğini, kısa süren tedaviler sonrası eski sağlığına kavuşacağını ifade eder. Aile içinde kişiye kırıcı sözler söyleyen aile büyükleri ile biraz gergin zamanlar geçirileceğini, sabırlı davranıp, olayları akışına bırakarak bu sorunların da üstesinden gelineceğine delalettir.

Rüyada Limon Suyu Sıkmak

Rüya sahibinin limon sıkması, yakın çevresinden biri veya birilerine karşı acı ama gerçek sözler sarf edip, bu kişilerle samimiyetine mesafe koyacağına, özellikle kendisine yalan söyleyen veya kandırmaya çalışan, menfaat peşinde koşan birine karşı düşüncelerini çok açık, net bir şekilde ifade edeceğine tabir edilir.

Rüyada Limon Suyu Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişte yaşanmış bir olayda kişiye söylenmiş kırıcı, incitici bazı sözlerin bugün kişi tarafından hala hatırlandığına ve bu sözler nedeniyle kırılan kalbini tamir edemediğine yorumlanır. Bazı durumlarda kişinin kendisine olumsuz sözler söyleyen veya kötü davranana kişilere karşı kin beslediğini, öfke duyduğunu da tabir eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada merdiven çıkmak

Rüyada Limon Suyu Görmek sayfası 21/01/2021 10:37:05 tarihinde 33665 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Sevdiğini Söylemek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir