Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Kusma Görmek

Rüyada Kusma Görmek

Rüyada kusma, rüyayı gören kişinin, kendisine ait bazı bilgilerin ya da sırların ister istemez başka kişiler tarafından öğrenilip ortaya döküleceğine, bu yüzden bu kişinin çok sıkıntı çekeceğine, çok üzüleceğine, yakın bir zaman içinde alacağı kötü bir haberden ötürü büyük bir zorluk çekeceğine, bu sıkıntılı dönemde sevdiği kişilerden de herhangi bir destek göremeyen rüya sahibinin kendisini insanlardan uzaklaştıracağına ve yalnız başına bir hayat sürmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada Kan Kusma

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri gerçekleştirdiği bir işten çok büyük bir zarar göreceğine, bu zarardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına ve çok zahmet çekerek işlerini devam ettirmeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Kusma

Rüya sahibinin, çok zor bir dönem geçireceğine, bu yüzden sorun yaşayacağına, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına ve kendisini uzun süre yıprattığı için çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına delalet eder. Elinde bulunan yüklü miktarda parayı da yaşayacağı bir sorun üzerine kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada Bulantı Kusma

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında durumunun günden güne daha kötüleşeceğine, bu yüzden zor zamanlar geçireceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada Kusmuk Görmek

Rüya sahibinin, işlerinin hiç olmadığı kadar kötü olacağı bir döneme gireceğine, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına ve büyük üzüntüler yaşayacağına delalet eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada fidan görmek

Rüyada Kusma Görmek sayfası 25/01/2021 3:15:46 tarihinde 45246 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Sarhoşluk Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir