Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Kumaş Görmek

Rüyada Kumaş Görmek

Rüyada kumaş görmek, daha çok rüya sahibinin yaşam felsefesine ve hayata bakışına delalet eder. Rüya sahibinin inançları, doğruları, yanlışları, hataları, günahları ve sevapları şeklinde tabir edilir. Rüyada kumaş gören kişi bazı yanlış kararlar alacak ve bunun ceremesini çekecek demektir. Sıkıntı, zorluk ve zahmet anlamına gelirken öte yandan da üzücü haberler alarak, kederlenmeye ve dertlenmeye tabir edilir. Rüya sahibi bir süre sancılı ve sıkıntılı günler geçirecek demektir. Rüyada parlak, kaliteli ve güzel kumaş görmek hayırlı haberler almaya ve mutlu olmaya, kötü, adi ve yıpranmış kumaş görmek ise rüya sahibinin yaptıkları nedeni ile çevresince kınandığına tabir edilir.

Rüyada Kumaş Kesmek

Rüya sahibini çok öfkelendirecek bir olayın yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi çevresindeki bazı kişilerin yaptıkları nedeni ile sıkıntı alacak ve çok gergin günler geçirecek, yatışması da uzun zaman alacak demektir.

Rüyada Kumaş Almak

Mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının yolunda gitmesi ve kısmetinin açık olması dolayısıyla da kazancının bol olması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi yokluk ve para sıkıntısı çekmediği için huzuru yerindedir.

Rüyada Kumaş Dikmek

Rüya sahibinin hayatında ters giden bir şeylerin düzelmeye ve yoluna girmeye başlamasına işaret eder. Bazı rüya tabirleri bu rüya için, rüya sahibine ait bir sır olduğu ve bunu saklamaya çalıştığı yorumunu yaparlar.

Rüyada Kumaş Biçmek

Rüya sahibinin işleri için gösterdiği gayrete ve özveriye işaret eder. Rüyasında kumaş biçtiğini gören kişi, işini en iyi ve en güzel şekilde yapmak için emek veriyor ve her gün bunun telaşı içinde çalışıyor demektir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Kilolu Görmek

Rüyada Kumaş Topları Görmek

Rüya sahibinin bir vazife için evinden, sevdiklerinden ve ülkesinden uzak bir yere gideceğine delalet eder.

Rüyada Kumaş Görmek sayfası 18/01/2021 19:55:26 tarihinde 57830 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Erkek Kardeş Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir