Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Köpekler Görmek

Rüyada Köpekler Görmek

Rüyada köpekler görmek, iki şekilde tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre bu rüya, gerçek ve zor gün dostlarına yorulur. Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisi için hayır getirecek, dertlerini dinleyecek, zor ve kötü zamanlarında kendisini toparlayacak, yaralarını sarıp onu iyi edecek insanların olduğuna işaret ederken bazı rüya tabirler de bu rüyayı tam tersi şekilde yorumlayarak, zarar verecek kimselerin varlığı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Köpekler Tarafından Kovalanmak

Rüyayı gören kişinin malından ve parasından nasiplenmek isteyen kişilere ve bu kişilerden gelecek zararlara alamet eder. Rüya sahibine karşı ihanet, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık yapabilecek bazı insanların olduğu anlamına gelir.

Rüyada Köpekler Tarafından Saldırıya Uğramak

Bir kişi eğer rüyasında kendisini köpekler tarafından saldırıya uğrarken görürse o kimsenin rüyası kendisi için art niyetler ve kötü düşünceler içinde olan insanların varlığına yorulur. Rüya sahibi dost sandığı kişilerin eli ile sıkıntı alacak ve o kişilere güvendiği için de hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüyada Köpekler Tarafından Parçalanmak

Rüyayı gören kişinin yıkılmasına, üzülmesine hatta ağlamasına neden olacak bazı olayların yaşanacağına ve bu durumun rüya sahibini en çok etkileyecek yanının da olayların vahametinden çok sevdiği ve güvendiği kişiler nedeni ile yaşanmış olması olacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Köpeklerle Uğraşmak

Rüya sahibinin ticarette rakiplerinin artması ya da meslek hayatında ayağını kaydırmak için uğraşan kişilerin çoğalması yüzünden işinin zor hale geleceğine ve kişinin sürekli olarak onlarla mücadele halinde olacağına rivayet edilir.

Rüyada Köpeklerin Kavga Etmesi

Düşmanların, hasımların ve rakiplerin birbirine düşmesine neden olacak gelişmelerin meydana geleceğine delalet ederken bazen de rüya sahibinin kendisini sevmeyen kişilerle karşı karşıya gelmesine neden olacak durumların yaşanacağına tabir edilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Başbakanı Görmek

 

Rüyada Köpekler Görmek sayfası 18/01/2021 5:10:03 tarihinde 35272 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Yaratık Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir