Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Klozet Görmek

Rüyada Klozet Görmek

Rüyada klozet görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında hiç beklemediği bir anda, bir anda ortaya çıkan sorunlar ile büyük bir şok yaşayacağına, bu sorunların çözümü için oturup uzun uzun kafa yoracağına, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine ve daha sonra kesin bir çözüm bulup sorunların üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada Klozet Temizlemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında bir anda ortaya çıkacak bir sıkıntı yüzünden çok kötü ve zorlu bir döneme gireceğine, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına ve çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Klozet Taşması

Uzun zamandan beri sıkıntılı günler geçiren rüya sahibinin, aile hayatında çok iyi bir haber alacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine rivayet eder.  Aynı zamanda rüyayı gören kişiye yardım edecek birinin hanesine gireceğine tabir edilir.

Rüyada Klozet Yıkamak

Rüyayı gören kişinin bir anda ortaya çıkan sıkıntıyı ortadan kaldırmak için çok büyük bir uğraş vereceğine, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına alamet eder.

Rüyada Klozet Kırılması

Gerçekleştirdiği çalışmalar ile maddi ve manevi durumunu düzeltmek isteyen rüya sahibinin karşısına hiç beklemediği bir sorunun çıkacağına, epey uğraştıktan sonra sorunu biraz düzelteceğine ancak tam anlamıyla sorunu ortadan kaldırmak için çok daha fazla çalışması ve akıllıca hareket etmesi gerektiğine işaret eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Pişmiş Tavuk Görmek

 

Rüyada Klozet Görmek sayfası 16/04/2021 10:51:43 tarihinde 56567 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Dolmuş Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir