Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Kırmızı Et Görmek

Rüyada Kırmızı Et Görmek

Rüyada kırmızı et görmek hayırlara yorulmaz. Rüyayı gören kişi için maddi zarara uğramaya, borçlanmaya, yokluk ve kıtlık görmeye rivayet edilir. Sıkıntı almaya, karamsarlığa ve umutsuzluğa düşmeye, hayal kırıklığı yaşamaya ve gözyaşı dökmeye delalet eder. Rüya sahibinin ağız tadı ve keyif içinde geçirdiği günlerin kendisi için hayal olacağına ve kişinin yüzünün uzun süre gülmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Kırmızı Et Doğramak

Rüyayı gören kişinin farkında olmadan kendisine hayır değil, uğursuzluk, şanssızlık ve mutsuzluk getirecek işlerin peşine düşeceği, kötü ve belalı kimselerin gittiği yollara gireceği, bu uğurda gereksiz yere emek harcayıp, nefes tüketerek boşa yorulacağı anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Et Yemek

Rüya sahibinin helal olmayan yollardan gideceğine, bu şekilde ekmek ve mal sahibi olacağına, dünya malına doymak bilmeyeceğine ve bu nedenle menfaat elde edeceğini bildiği kapıları günah ya da yasak demeksizin zorlayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Et Kesmek

Rüyada kırmız et kesmekle, kırmızı et doğramak hemen hemen aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin daha fazla gelir elde etmek için hiç düşünmeden, kar zarar hesabı yapmadan yıllarca biriktirdiği parasını sermaye olarak bir işe yatıracağına fakat bu işten zarar edip, kaybettiği ile kalacağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Et Dağıtmak

Rüyayı gören kişinin sahip olduğu maddi imkânları aile eşrafından ya da kendisi ile yakın olan ve zor durumda kalan kimseler için kullanacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kendi isteği ile elinden çıkacak mala ya da kazanca delalet eder.

Rüyada Kırmızı Et Satmak

Rüya sahibinin mecbur kalmasını nedeni ile bazı mallarını elden çıkarmak zorunda kalacağına işaret eder. Borçtan kurtulmak için maddi olarak zayıflamaya ve güçsüz kalmaya yorulur.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Evli Olduğunu Görmek

Bir önceki yazımız olan Rüyada Sevmediğin Birini Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir