Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Kirli Su Görmek

Rüyada Kirli Su Görmek

Rüyada kirli su görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman boyunca yataklardan kalkamayacağı, çok büyük maddi ve manevi sıkıntılara uğrayacağı, çok büyük bir üzüntü duyup kendi kendisini paralamasına sebep olacak ve aile hayatında çok zor zamanlar ve tartışmalar yaşanmasına yol açacak bir hastalık yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında çok garip bir şekilde davranacağına alamet edilir.

Rüyada Kirli Su İle Yıkanmak

Rüyayı gören kişinin, çok iyi, çok dürüst ve yardımsever biri olmasına rağmen etrafındaki insanlar tarafından bir dedikoduya konu edileceğine, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine ve bu sebeple atacağı her adımda çok dikkatli adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada Kirli Su Dökmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine yorulur.

Rüyada Kirli Su İçtiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile bireylerinden birinin, uzun bir zamandan beri çektiği, kendisine çok büyük rahatsızlık veren ve neredeyse şifa bulunmayan bir hastalıktan ötürü hayatını kaybedeceğine, bu durumun rüya sahibinin çok üzülmesine ve hatta bir hastalığa yakalanmasına ve çok kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada Kirli Su İle Abdest Almak

Rüya sahibinin, iş hayatında yaşanan sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmak için çok büyük bir karar vereceğine ve bu karar doğrultusunda işlerini yoluna sokmaya çalışacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin elini attığı her işin çok büyük ve sıkıntılı bir al alarak daha kötü bir durum yarattığına rivayet eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Ceviz İçi Görmek

 

Rüyada Kirli Su Görmek sayfası 20/01/2021 19:18:33 tarihinde 16069 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Kendini Ölmüş Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir