Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Kirli Çamaşır Görmek

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek

Rüyada kirli çamaşır görmek, rüyayı gören kişinin kendi eliyle kendisine zarar verdiği anlamına gelir. Rüya sahibinin disiplinsiz yaşam şartları nedeniyle sürekli hastalandığına, bağışıklık sisteminin zarar gördüğüne ve bu nedenle de fiziksel gücünün azaldığına rivayet edilir.

Rüyayı gören kişinin sağlıklı, mutlu ve uzun yaşaması için düzenli bir hayatı seçmesi, zamanında uyuması, zamanında uyanması ve yeteri kadar beslenerek, sigaradan ve alkolden de uzak durması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kirli Çamaşır Asmak

Rüyayı gören kişinin ailesinde yaşanacak olan hastalıklara ya da kötü olaylara alamet eder. Ev içinde herkesi mutsuz, üzgün ve huzursuz edecek, insanların keyfini kaçıracak, tedirgin olmalarına ve tabiri caizse hop oturup hop kalkmalarına neden olacak tatsız bir gelişmenin meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada Kirli Çamaşır Sepeti Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılarının üst üste geleceğine ve kendi ihmali nedeniyle bu zorlukların üstesinden gelmeyi başaramayacak kadar kötü hallere düşeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kendine bir an önce çeki düzen vermesinin şart olduğuna aksi takdirde can derdine düşüp, sağlığını iyice kaybedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kirli İç Çamaşırı Görmek

Rüyayı gören kişinin hızlı ama kötü şekilde yaşadığına bu durumun gençliğine zarar vereceğine, kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına işaret eder. Sağlığın ihmale gelmeyeceğine vurgu yapan bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Kirli Çamaşır Yıkamak

Rüyasında kirli çamaşır yıkadığını gören kişi, gerek fiziksel gerekse ruhsal olarak içine girdiği çöküntüyü kabul ederek, önemli bir adım atacak ve sağlığını yeniden kazanmak için doktora giderek, kendisi adına hem çok doğru bir davranışta bulunacak hem de çok gerekli ve isabetli bir karar vermiş olacak demektir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Beyaz Çorap Görmek

 

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek sayfası 17/01/2021 16:58:19 tarihinde 13235 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Kimlik Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir