Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Kendi Mezarını Görmek

Rüyada Kendi Mezarını Görmek

Rüyada kendi mezarını görmek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin maneviyatının zayıfladığına ve kişinin psikolojik olarak iyi olmadığına rivayet edilir. Buhranlı günler geçirmeye, yaşam sevincini ve isteğini yitirmeye neden olacak olaylarla karşılaşmaya, hayattan yana hiçbir beklenti içinde olmamaya işaret eder. Rüya sahibi için zor ve kötü geçecek günlere işaret eder.

Rüyada Kendi Mezarını Satın Almak

Rüya sahibinin yakın çevresinde yaşanacak bir izdivaca işaret eder. Kişi, başkalarının mutluluğuna şahit olacak ve onların sevincini paylaşarak, kendine mutluluktan yana pay çıkaracak demektir. Yeni bir ev olarak da tabir edilir.

Rüyada Kendi Mezarını Ziyaret Etmek

Bu rüya iyi ve hayırlı olmadığı şeklinde yorumlanır. Sıkıntı, sorun, üzüntü ve gözyaşı olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin canının sıkılmasına neden olacak bazı olayların meydana geleceğine ve kişinin moralsiz günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Kendi Mezarını Kazılmış Görmek

Hayırlara rivayet edilir. Rüya sahibinin mal sahibi olacağına ve zenginliğinin bu sayede artacağına tabir edilir. Kişinin mal varlığının ve sahip olduğu mülkiyetin üstüne ekleyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin yeni bir yer alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kendi Mezarını Boş Görmek

Rüyada kendi mezarını boş görmek hafiflik olarak açıklanır. Rüya sahibinin ferahlayacağı, esenliğe kavuşacağı, sıkıntılarından, sorunlarından, korkularından ve kötü düşüncelerinden kurtularak şifa bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Kendi Mezarını Kazmak

Rüyayı gören kişinin karlı bir iş yapacağına delalet eder. Bu sayede kişinin gönlünde yatan bir gayrimenkule sahip olmak için ihtiyacı olan sermayeye ulaşacağına ve bunun da kendisi için iyi bir avantaj getireceğine rivayet edilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Futbol Görmek

Rüyada Kendi Mezarını Sulamak

Rüya sahibinin, yaşadığı sıkıntılar yüzünden yaşama hevesini kaybedeceğine ancak sevdiği insanlardan birinin, kendisini toparlaması için yardımcı olacağına alamet eder.

 

Rüyada Kendi Mezarını Görmek sayfası 20/01/2021 20:15:59 tarihinde 71416 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Kirli Su Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir