Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Karanlık Sokak Görmek

Rüyada Karanlık Sokak Görmek

Rüyada karanlık sokak görmek, yaşanacak gergin bir anın veya başa gelecek bir kazanın kişinin psikolojisinde bazı olumsuz durumlara neden olacağını, bu olay sonrasında endişe ve korkular yaşanacağını ifade eder. Tekinsiz bir ortaklık kurarak mevcut iş düzenini bir anda bozmak ve bu kişinin yaptığı hileli hareketleri, helal olmayan kazançları sonradan fark etmek demektir. Rüyanın uyarı olarak da ele alınması gerekir ki özellikle iş konusunda uzun yıllardır çaba gösterilen, emek harcanan bir projenin emin olmayan ellere geçeceğini veya çalınabileceğini ifade eder. Tedbirli olunması ve herkese güvenilmemesi gereken bir dönemin habercisidir. Aile ilişkilerinde eskisi gibi sevgi dolu konuşmalar yerine daha eleştirel bakış açısıyla hareket edileceğini, kişinin kendisini sevdiklerinin gözünde önemsizmiş gibi hissetmesinden ötürü kırgınlıklar yaşayacağını delalet eder.

Rüyada Karanlık Sokakta Yürümek

Yenilginin kaçınılmaz olacağını ve yanlış yapılan bir durumda inat etmeyi bırakıp sağduyu ile devam etmek gerektiğini işaret eder. Duygusal anlamda bağımlı olmaya ve dengelerin bozulmasına yorumlandığı gibi, kuruntu içinde kalmak ve içi içini yemek suretiyle aşırı stres yaşanacağını bildirir. Bu süreçte gençler için eğitim hayatının sancılı ve problemli geçebileceğini, sakin olmaya ve çalışmaya devam etmek suretiyle bu zor dönemi en zararsız şekilde atlatmayı başarmanın hiç de zor olmayacağını ifade eder.

Rüyada Karanlık Sokakta Saldırıya Uğramak

Yanlış ve ön yargılarla verilen bir kararın sonucunda yaşanacak değişimin habercisidir. Bu değişim alınacak ders düşünülürse kişi için ilerleyen zamanlarda menfi olacakken, eğer yapılan hatadan ders alınmazsa daha sonra daha büyük bir üzüntüye neden olacağını tabir eder. Kişinin tütün, alkol veya bağımlılık yapan maddeler kullanarak hem kendisini, hem de ailesini üzeceğini, bu sorun nedeniyle bir süre hayatındaki dengelerin alt üst olacağını delalet eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Para Çıkması

Rüyada Karanlık Sokak Görmenin Psikolojik Yorumu

Özel yaşamda kontrol sağlamakta zorluk çeken rüya sahibinin aynı zamanda yaşamında düzeltmek istediği pek çok sorunla boğuştuğu ve verdiği mücadeleden yorgun düştüğü manasına gelir.

 

Rüyada Karanlık Sokak Görmek sayfası 22/01/2021 0:02:03 tarihinde 24752 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Kazadan Kurtulmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir