Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Kara Fatma Görmek

Rüyada Kara Fatma Görmek

Rüyada kara fatma görmek, iyi şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin kıymetini bilmeyecek, ona layık olmayacak, emeklerini inkâr edecek ve kendisine karşı hıyanet içinde olacak bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin geç fark edeceği bu nedenle de hem maddi hem de manevi olarak kaybetmiş olmasına neden olacak gizli bir düşmanına yorulur.

Rüyada Kara Fatma Böceği Görmek

Hal, hareket, tavır ve düşünceleri ile rüyayı gören kişiyi üzecek, hayal kırıklığına uğratacak ve kendisine olan güvenini sarsacak bir kimsenin varlığına alamet eder. Kişi, bu insana karşı sevgisini kaybedecek ve ondan tamamen uzaklaşacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Kara Fatma Öldürmek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse eteklerine dolanan, onu mutsuz eden, başarısız olmasına neden olan, yaptığı işlerin önüne engeller koymaya çalışan, sahip olduklarına göz diken ve kendisine karşı art niyetler içinde bulunan bir kimseden kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Kara Fatma Ezmek

Başarı ve zafer elde etmeye, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye ve ipi göğüslemeye delalet eder. Rüyayı gören kimsenin güç, kudret ve hikmet sahibi olacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına yorulur.

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüya sahibinin canın sıkılmasına neden olan ve konuşmaları ile sürekli olarak yüzünün asılmasına sebebiyet veren, boş boğaz ve işgüzar bir kişiye işaret eder. Bu kimse rüya sahibine sadece uzaktan bakacak, yakınına sokularak zarar verme cesaretini gösteremeyecek demektir.

Rüyada Hamam Böceği Öldürmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı aksiliklere alamet eder. Rüya sahibinin hayatını alt üst edecek, işlerinin ve düzeninin bozulmasına neden olacak, musibetli olayların yaşanacağına ve kişinin tüm neşesinin kaçacağına, moralinin ve sağlığının da bozulacağına rivayet edilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada abdest alan insanlar görmek

 

Rüyada Kara Fatma Görmek sayfası 21/01/2021 11:45:34 tarihinde 19885 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Kırık Yumurta Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir