Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada İşediğini Görmek

Rüyada İşediğini Görmek

Rüyada işediğini görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin yolundan saparak yapacağı yanlış işlere, hatalara ve günahlara rivayet edilir. Yalan söylemeye, haksızlık etmeye, kötü kişilere uymaya, inançsız kişilerle bir olmaya, dine karşı gelmeye ve ibadete karşı aykırılık etmeye işaret eder. Rüyasında işediğini gören kişi, güzel huylarından, inancından, iyi niyetlerinden ve insanlığından vazgeçecek, bambaşka bir kimse olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Altına İşediğini Görmek

Rüyada altına işediğini görmek, rahata ermeye, esenliğe kavuşmaya, sıkıntılardan, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya, başarılı olmaya, yükselmeye ve ilerlemeye işaret eder. Rüya sahibinin mesleğinde bir merdiven daha çıkacağına bu sayede kazancını da ikiye katlayacağına yorulur.

Rüyada Tuvalete İşediğini Görmek

Rüyada tuvalete işediğini ve çişini sağa sola sıçrattığını gören kişinin rüyası o kimsenin zenginliğe kavuşacağı anlamına gelir. Maddi sıkıntıların ve geçim derdinin çözüleceğine, rüya sahibinin çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Ayakta İşediğini Görmek

Rüyada ayakta işediğini görmek, rüyayı gören kişinin zarar edeceğine alamet eder. Kişinin bile bile kendisine hayır getirmeyecek işlere varını yoğunu harcayacağı ve her şeyini kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada Üzerine İşediğini Görmek

Rüyada üzerine işediğini görmek, rüyayı gören kişinin parasını ve malını gereksiz yere harcayacağına, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına ve fakir bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Toprağa İdrar Yapmak

Rüyada toprağa idrar yapmak, rüya sahibinin ibadetini ihmal ettiğine ya da istemeye istemeye yerine getirdiğine alamet eder. Kişi, inancını gerektiği gibi ve layığıyla yerine getirmiyor diye tabir edilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Rüyada Kan İşediğini Görmek

Rüyada kan işediğini görmek, rüya sahibine ömür boyu dert olacak bir olay yaşayacağına yorulur.

Rüyada İşediğini Görmek sayfası 17/01/2021 14:47:33 tarihinde 83509 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Vurulduğunu Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir