Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Göze Sürme Çekmek

Rüyada Göze Sürme Çekmek

Rüyada göze sürme çekmek,  mala, mülke, bereketli ve iyi şeylere sahip olmaya işaret eder. Şayet rüya sahibi kendine sürme çekiyorsa basiretli olacağı ve büyük başarılar elde edeceği anlamına gelir. Bekar bir bayanın rüyasında kendisine sürme çekmesi, hayırlı bir eş bulup evleneceğine, dul bir kadının sürme çekmesi, genç bir kocaya, evli kadının ise, eşi tarafından çok sevildiğine ve kıskanıldığına delalet etmektedir. Erkeğin rüyada kendine sürme çekmesi, din yolunda ilerleyeceğine ve hayırlı işlere girişeceğine tabir edilir.

Rüyada Sürme Fırçası Görmek

Rüyada sürme fırçası gören bekar kişi, tez zamanda evlenerek çoluğa çocuğa karışır ve eşiyle mutlu ve huzurlu bir hayat sürer. Aynı zamanda rüyada sürme fırçası helal para ve mala da delalet etmektedir. Bazı rüya tabircileri gözü ile ilgili bir problemi olan kişinin sürme rüyası görmesini, gözündeki problemden kurtarmaya yorarlar.

Rüyada Sürmedanlık Görmek

Rüyada sürmedanlık görmek, kişin dini inançlarının çok güçlü olduğuna ve hayır işleyerek bol sevap kazanacağına delalet eder. Rüyada sürmedanlık aldığını gören kişi, dünyevi hayatında dine yönelerek Allah yolunda huzuru bulacağına ve hayatı boyunca dinden sapmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sürme Satmak

Rüyada sürme satmak, maddi durumu bozuk kişi için kazancının artacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine delalet eder. Hali vakti yerinde olan kişilerin rüyada sürme sattığını görmesi, işi ile ilgili sorunların çıkacağına, kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine işaret eder.

Rüyada Sürme Çekilen Gözün Kör Olması

Rüyada sürme çekilen gözün kör olması, gözü ile ilgili problemi olan kişiler için şifa bulacağına, sıkıntısından kurtulacağına yorumlanmaktadır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin dinen ıslah olacağı anlamına da gelmektedir. Rüyada sürme çekilen gözden yaş gelmesi ise, mutlu bir haber alınacağına, alınacak haberden sonra dökülecek gözyaşına delalet eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Rüyada Göze Sürme Çekmek sayfası 05/03/2021 20:06:28 tarihinde 39756 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Dalgıç Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir