Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Evlilik Hazırlığı Görmek

Rüyada Evlilik Hazırlığı Görmek

Rüyada evlilik hazırlığı görmek, rüyayı gören kişinin evli veya bekar oluşuna, kadın ya da erkek olmasına göre farklı şekillerde değerlendirilir. Eğer bekar bir erkek evlilik hazırlığı yaptığını görüyorsa iş konusunda kendisine yeni bir sorumluluk verilecek, ailesinin bazı konularda maddi yükümlülüklerini üzerine alacak ve kendi hayatını da kurmak için adımlar atacak demektir. Özellikle bekar erkek ve bayanlar için kalplerine düşecek aşk ateşinin haberini verir. Yeni bir aşkın, güzel bir beraberliğin kapıda olduğunu, kişinin arkadaşları vasıtasıyla veya kendisine önerilen biriyle görüşerek evlilik yolunda ilerleyeceğine tabir edilir. Evli bir erkeğin bu rüyayı görmesi kız evlat sahibi olmasına ve eşi, çocukları için geleceğe yönelik birikimler yaparak onların rahat bir hayat sürmelerini şimdiden garanti altına alacaklarına yorumlanır. Evli kadınlar için çocuklarının çeyizlerini yapmaya başlayacaklarını, ellerine geçen parayla zor günler için küçük birikimler yapıp eşlerine destek olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Düğün Görmek

Kişinin kendi düğününü görmesi hayırlı haberler almasına ve özel hayatında her şeyin yolunda gittiğine yorumlanır. Özellikle bekar bayan ve erkekler için muratlarına ermelerine, kalplerindeki kişiyle uzak olmayan bir tarihte yuva kuracaklarına, Allah’tan istediklerinin gerçekleşeceğine tabir edilir. Düğün görmek ev bark sahibi olmak veya ev almak gibi anlamlara da gelir. Başkasının düğününü görmek ise, yapılan bir iyilikten dolayı dua almak anlamındadır.

Rüyada Evlenmek

Tanıdığı biriyle evlendiğini görmek o kişiyle iş yapmak, ortak olmak veya beraber yola çıkmak demektir. Gerçek hayattaki sevgilisiyle evlendiğini görmek evlilik teklifi almak veya yakın zamanda nişan yapmak manasındadır. Tanımadığı biriyle evlendiğini görmek ise riskli bir işe girişmek, bir süre tedirginlik hissetmek şeklinde yorumlanır.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Dişçi Görmek

Rüyada Evlilik Hazırlığı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin düzenli bir hayata dair özlemini ve kendi ailesini, yuvasını kurmak için sürekli hayaller kurduğunu, bu özlemini gerçekleştirmek için her fırsatı değerlendirdiğini bildirir. Sorumluluk almaktan kaçınmayan kişilerin ifadesidir.

Rüyada Evlilik Hazırlığı Görmek sayfası 08/03/2021 2:48:58 tarihinde 45262 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Erik Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir