Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Evlilik Görmek

Rüyada Evlilik Görmek

Rüyada evlilik pek çok değişik anlama gelmektedir. Rüya sahibi için hapis olmaya, sıkıntıya, üzüntüye, darlığa düşmeye, hesapta olmayan harcamalar yapmaya ve bu nedenle ağır maddi yükümlülüklerin altına girmeye, devlete vergi ödemeye ve gözünü yükseklere dikmeye delalet eder. Bir yandan da hak yolundan giderek, Allah katında hayırlar işlemeye ve yaradan tarafından mükâfatlandırılmaya işaret eder. Rüyada evlilik görmek bazen mutluluğa bazen de tam tersi şekilde mutsuzluğa işaret eder.

Rüyada Başkasının Evlendiğini Görmek

Maddiyat ile tabir edilir. Rüyada kendisini değil de bir yakınını, akrabasını, arkadaşını ya da komşusunun evlendiğini gören kişi malda ya da parada zarara uğrar.

Rüyada Evlilik Hazırlığı Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin aşk hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibi, sevgilisi ile yaşadığı sorunları çözebilmek ve onu kaybetmemek için orta yolu bulmaya çalışacak demektir. Daha olmadı, söylenenleri yutacak ve içine atacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Evlilik Teklifi Almak

Hayırlı olacak olaylara işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında evlilik teklifi aldığını görmesi, çok istediği bir hayalinin gerçekleşmesine ve neredeyse heyecandan kalbinin yerinden çıkacakmış gibi çarpmasına neden olacak bir haber almasına yorulur.

Rüyada Evlilik Teklif Etmek

Mal ve para ile tabir edilir. Rüya sahibinin maddi varlık elde etmek için ne kadar canla başla çalıştığına ve çocuklarının geleceğine yatırım yapmak için çabaladığına delalet eder. Rüya sahibi, ailesi iyi yaşasın diye, kendini feda etmiş, gecesini gündüzüne katarak çalışıyor demektir.

Rüyada Evlilik Kararı Almak

Rüya sahibini çok mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşanmasına, sevdiği kişiden işitmek istediği o büyülü ve güzel sözleri duymasına, çok mutlu olup kendini aşk sarhoşu gibi hissetmesine yorulur. Aynı zamanda güzel haberler almak şeklinde de ifade edilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Eski Kitap Görmek

Rüyada Evlilik Görmek sayfası 25/01/2021 11:41:41 tarihinde 10257 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Sivilce Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir