Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Evladını Görmek

Rüyada Evladını Görmek

Rüyada evladını görmek, evladın cinsiyetine bağlı olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi, eğer bir erkek evlat görmüş ise iş hayatında ve aile hayatında çok büyük kazanç sağlayacağına, bu kazanç ile büyük çalışmalar gerçekleştirip büyük bir zenginliğe kavuşacağına alamet eder. Eğer rüyada görülen evlat kız ise, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, iş hayatında çok büyük para kazanılacağına ve bu zamana kadar yapılmak istenen ne varsa gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada Evladını Öldüğünü Görmek

Hayatı içerisinde günden güne farklı şeyler ve kililer ile uğraşan rüya sahibinin hayatında çok değişik ve geriye doğru bir hareketlenme olduğuna, bu yüzden çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, bu durumun düzeltilmesi ile sorunların da ortadan kalkacağına ve çok yakın bir zaman içinde de sorunların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına işaret eder.

Rüyada Evladını Kurban Etmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde çok güzel ve büyük miktarda kazanç getirecek gelişmeler ile karşılaşacağına, çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve gün geçtikçe daha güzel olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Evladını Kesmek

Çok uzun zamandan beri ailesi içinde sıkıntılar yaşanan rüya sahibinin, aile bireylerinden biri ile arasında bir sürtüşme yaşanacağına, bu sürtüşmeden dolayı bir süreliğine aralarında bir küslük olacağına ancak çok yakın bir zamanda bu durumun düzeleceğine tabir edilir.

Rüyada Evladını Aramak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatından ötürü yeteri kadar ilgilenemediği çocuklarına daha fazla ilgi göstermesi, onlarla daha çok vakit geçirmesi, hayat yolunda onları hiçbir zaman yalnız bırakmaması, başları her sıkıştığında yanlarında olması gerektiğine ve onları ancak bu şekilde koruyabileceğine yorulur.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada Evladını Görmek sayfası 26/01/2021 15:28:09 tarihinde 95373 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Hanımını Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir