Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Deve Kuşu Görmek

Rüyada Deve Kuşu Görmek

Rüyada deve kuşu görmek, evli çiftlere ve onların birbirleri ile olan münasebetine işaret eder. Eşlerden birinin, diğerine daha çok âşık olduğuna, onu daha çok sevdiğine ve onun üzerine daha çok titrediğine alamet eder. Kişinin eşine gösterdiği ilginin, eşinden gördüğü ilgiden çok daha fazla olduğu ile açıklanır. Rüyada deve kuşu görmek, eşine çok bağlı ve çok düşkün bir kimsenin varlığına rivayet edilir.

Rüyada Deve Kuşu Yumurtası Görmek

Rüyada deve kuşu yumurtası görmek, ailesine ve çocuklarına sadık kalacak, evin hizmetinde eksik ya da kusur yapmayacak, ömrünü ailesine adayacak, fedakâr, cefakâr ve becerikli bir hanıma delalet eder.

Rüyada Deve Kuşuna Binmek

Bir kişi rüyasında kendini deve kuşunun üzerine binmiş şekilde görürse bu, bazen zorluk yaşamaya, çile ve zahmet çekmeye işaret ederken bazen de dinden çıkacak, adını lekeleyecek, alnına kara sürecek ve yüz kızartacak bazı kusurlu işler yapmaya tabir edilir.

Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Rüyada tavus kuşu görmek, evlilik yapmak sureti ile servete kavuşmaya, baba evinde çekilen yokluğu ve parasızlığı unutmaya, rahat ve lüks bir hayat sürmeye delalet eder. Eş dolayısıyla hayatın güzelleşmesine, elin para görmesine ve alım gücünün artmasına delalet eder.

Rüyada Hindi Görmek

Rüyada hindi görmek, rüyayı gören kişinin hayatının büyük zaferlerle geçeceğine, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına ve düşmanlarını alt etmeyi başaracağına yorulur. Kişi çok şanslı ve kısmetli olacak demektir.

Rüyada Hindi Eti Yemek

Rüyada hindi eti yemek, rüya sahibinin hayatında mucize denilecek kadar güzel gelişmelerin ve kayda değer yeniliklerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin keyfini ve sağlığını yerine getirecek, yüzünde güller açtıracak, tüm kaygılarını ve korkularını ortadan kaldıracak olayların meydana geleceği ile açıklanır.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Kombi Görmek

Rüyada Deve Kuşu Görmek sayfası 18/01/2021 10:34:49 tarihinde 15165 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Çocuk Bezi Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir