Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Ceviz Yemek

Rüyada Ceviz Yemek

Rüyada ceviz yemek, büyük bir şanssızlıktan kurtulmak anlamındadır. Rüya sahibi için yaşadığı uğursuzluklardan kurtulmak olarak kabul edilir. Tatsız ve kötü günlerin biteceği, rüyayı gören kişinin çok zorlu günleri atlatacağı, keyfinin ve ağız tadının tekrar yerine geleceği olayların başlayacağı anlamına gelir. İyi bir rüya olarak kabul edilir ve rüya sahibinin mutsuz bir dönemden mutlu bir döneme geçeceği, kişisel sorunları düzelteceği ve işi ile beraber, normal hayatında da aklı selim kararlar alıp hayatını iyi yöne doğru yönlendireceği rivayet edilir.

Rüyada Ceviz İçi Yemek

Rüyada ceviz içi yemek de ceviz yemek gibi yorumlanır ve rüya sahibi için can sıkıcı olayların artık geride kalacağı rivayet edilir. Kişi sıkıntılı günleri atlatarak, mutlu olacak, ailesi ve dostlarıyla sakin bir hayatın başlayacağı müjdesi verilir.

Rüyada Taze Ceviz Yediğini Görmek

Rüyada taze ceviz yediğini görmek, hayırdır. Rüyayı gören kişinin mesleğinde ilerleyeceği, karşısına rakiplerini gerisinde bırakacağı fırsatlar ve yollar çıkacağı, kazancının artacağı, işlerinin fark edilecek oranda açılacağı ve maddi anlamda sırtının yere gelmeyeceği kadar güç kazanacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Kurumuş Ceviz Ağacı Görmek

Rüyada kurumuş ceviz ağacı görmek, iyi olarak görülmese de sonunda hayırdır. Rüyayı gören kişinin hazırlıksız olarak yaşayacağı mali krize alamet eder. Kişi maddi anlamda tüm dengesini yitirecek, borçlanacak ve hayatını idame ettirme konusunda büyük zorluk yaşayacaktır ama daha sonra cevizin şans getirme anlamı dolayısıyla tekrar bu sorunları aşacaktır.

Rüyada Çürük Ceviz Yemek

Rüyada çürük ceviz yemek, rüya sahibinin hiç ummadığı kişilerden zarar göreceğine delalet eder. Kişi, güvendiği kimselerden darbe yiyecek ve çok üzülecektir diye değerlendirilir. Deyim yerindeyse dostlarından istemediği sözler işitecektir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Tencere Görmek

Rüyada Ağaçtan Ceviz Koparmak

Rüyada ağaçtan ceviz koparmak kısmet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin elinin bollaşmasına, rızkının artmasına bu sayede sıkıntılarının hafiflemesine delalet eder.

Rüyada Ceviz Yemek sayfası 05/03/2021 0:53:35 tarihinde 59838 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Yanma Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir