Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Cenaze Töreni Görmek

Rüyada Cenaze Töreni Görmek

Rüyada cenaze töreni görmek, İslami olarak yapılan yorumlarda iyiye yorulur ve özellikle hava güneşli ve güzelse hasret çekilen biriyle kavuşmak ya da evlat sahibi olmak manasına gelir. Haber alınamayan, yurt dışında veya gurbette olan bir tanıdık, akraba ile kavuşmak, hasbıhal etmek, hasret gidermek demektir. Cenaze töreni kötü bir havada yapılıyorsa kısa süreliğine de olsa kişiyi işinden gücünden alıkoyacak bir rahatsızlığın meydana geleceğini veya sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalınacak bir dönemden geçileceğini tabir eder. Kişi kendi cenaze törenini görürse hayatında yeni bir sürecin başlayacağını, bir kapının kapanacağını ama çok daha hayırlı kapıların açılacağını ifade eder. Aynı zamanda mal ve para bakımından çok daha varlıklı bir hale gelineceğini müjdeler.

Rüyada Cenaze Görmek

Kendi cenazesini görmek, hayatını sağlıkla geçirecek olan rüya sahibinin uzun bir ömre sahip olacağını, hem ailesi, hem de akrabaları ve komşuları ile iyi geçineceğini, yakın çevresinde hasta olan kimseler varsa iyi haberlerini alacağını delalet eder. Genç kişiler için evlenip kısa sürede evlat sahibi olmalarını veya hamile eşi olanların erkek çocukları olacağını bildirir. Başkasının cenazesin görmek de yine uzun ömür belirtisi olduğu gibi, kişinin sosyal ilişkilerindeki başarıya ve çalışanlarına veya iş arkadaşlarına yaptığı yardımlarla sevilen, saygı duyulan biri haline geleceğine işarettir.

Rüyada Cenaze Töreninde Dua Etmek

Her türlü dünya nimetinin elde edileceği, zorluk yaşamadan mal sahibi olunacağını ve özellikle maddi konularda kimseye muhtaç kalmadan bir ömür geçirileceğini bildirir. Tanıdığı birinin cenazesinde dua etmek o kimseye hayrı dokunmak, tanımadığı birinin cenazesinde dua etmek okul, cami, çeşme gibi hayır işleri yapmak anlamındadır.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüyada Cenaze Töreni Görmenin Psikolojik Yorumu

Kalıcı işler yapmak, ismini yaşatmak için uğraşmak ve saygı gören biri haline gelmek için arzu duymak demektir. Öte yandan sürekli bir değişim içinde olunduğunu ve hem yaşam şekli, hem de düşünce olarak rüya sahibinin kendisini sürekli yenilemek için gayret ettiğini tabir eder.

 

Rüyada Cenaze Töreni Görmek sayfası 16/04/2021 10:22:44 tarihinde 94691 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Elektrikçi Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir