Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Boğulduğunu Görmek

Rüyada Boğulduğunu Görmek

Rüyada boğulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük kötülükler yapan ve sürekli günah işleyen birisi yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine rivayet eder.

Rüyada Suda Boğulduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, gördüğü suya bağlı olarak iki, farklı şekilde tabir edilir. Rüyada görülen su eğer berrak bir su ise çok büyük, hayırlı ve kazançlı bir işe girileceğine, bu işten çok büyük kazançlar elde edileceğine ve çok mutlu olunacağına işaret eder. Eğer rüyada görülen su bulanık ise, kötü ve geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşılaşılacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine yorumlanır.

Rüyada Boğulduğunu Hissetmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına ve üzerindeki bu sorunlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Boğulan Birini Kurtarmak

Rüyayı gören kişinin, karşı karşıya kalacağı sıkıntılı ve güç bir durumdan ötürü çok zor zamanlar geçiren bir tanıdığına ya da akrabasına çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına tabir edilir.

Rüyada Boğulan Çocuğu Kurtarmak

İş hayatında çok zor zamanlar yaşayan rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanlardan birinin vereceği büyük destek sayesinde sorunlarından kurtulacağına ve yaşadığı büyük üzüntülerin paylaşılması sayesinde tekrar mutlu bir kişi olacağına yorumlanır.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada Boğulduğunu Görmek sayfası 20/01/2021 19:35:05 tarihinde 14410 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Kuran Yazısı Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir