Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Boğaz Köprüsü Görmek

Rüyada Boğaz Köprüsü Görmek

Rüyada boğaz köprüsü görmek, küs veya ayrılmış iki kişiyi bir araya getirmek, aralarındaki husumeti çözmek için ön ayak olmak manasına gelir. Büyük bir hayır işleyecek olan rüya sahibi, bu kişilerin barışmasını sağlayarak sevap kazanır. Herkese karşı iyi davranan, sevdiği kişilerin açıklarını kapayan, kimsenin arkasından konuşmayan rüya sahibinin karakteri sayesinde herkesten derin bir saygı gördüğüne alamet eder. Özel hayatta yumuşak başlı, anlayışlı biri olarak eşini daima mutlu etmek ve aile saadetini aynı tatlılıkla sürdürmek demektir. Boğaz köprüsü iş hayatında olanların yükseleceğine de yorumlanır. Yakın zamana kadar özellikle maddi konularda bir türlü iki yakasını bir araya getirememiş, borçları yüzünden rahat bir nefes alamamış, maddi gücü yetersiz olan kişilerin nihayet ellerinin rahatlaması sonucu huzura ereceklerini, ailelerinin vereceği destek ve uzak akrabalardan kalan beklenmedik bir miras sayesinde durumlarını düzelteceklerini ifade eder.

Rüyada Boğaz Köprüsünü Yıkılmış Görmek

Çok uzun zaman emek vererek inşa edilen bir işin sonuna gelmek demektir. Hem iş hayatına, hem de özel hayata yorumlanabilir. İlk başta şer gibi görünse de rüyanın hayırlara vesile olduğunun bilinmesi gerek. Kötü giden bir evliliğin sonuna gelindiğini, boşanma durumunun vuku bulacağını bildirse de, kişinin bu yanlış evliliği sürdürerek daha da mutsuz olacağını, yaşanacak ayrılık sonrasında hayatını huzur içinde geçireceği günlerin yakın olduğunu ifade eder. İş hayatında iflas veya iş kapatma olarak yorumlansa da, daha sonra kurulacak işlerin bu deneyim sonrasında çok daha büyük paralar kazandıracağını bildirir.

Rüyada Boğaz Köprüsünden Atlamak

Çok gereksiz bir mevzuyu büyütüp sorun haline getirmek suretiyle yakın bir arkadaşla aranın açılacağını tabir eder. Boğaz köprüsünden atlayıp öldüğünü görmek ise yürümeyen işlerin, iyi gitmeyen ilişkilerin sonuna gelindiğini, kişinin bir karar vermesi gerektiğini delalet eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada Boğaz Köprüsü Görmenin Psikolojik Yorumu

Şöhret olmak, insanların ismini bileceği işlerde yer almak, daima göz önünde durmak isteğinin bir ifadesidir. Rüya sahibinin kendisine olan inancının, özgüveninin yüksek olduğunu da işaret eder.

Rüyada Boğaz Köprüsü Görmek sayfası 05/03/2021 1:22:09 tarihinde 57781 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Dana Eti Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir