Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Biriyle Sevgili Olmak

Rüyada Biriyle Sevgili Olmak

Rüyada biriyle sevgili olmak, özel hayatta her şeyin yoluna gireceğinin haberini verir ve bekarlara harika bir aşkın kapıda olduğunu bildirir. Yalnızlık duygusundan kurtulmanın, kişiye hayat boyu eş olacak güzel huylu biriyle tanışmanın, aile kuracak seviyeye ilerleyen harika arkadaşlıkların işaretçisidir. Biriyle sevgili olduğunu gören kişi evliyse kız evladı olur ve eşinin ilgisinden dolayı mutluluk yaşar. Kişi yaşlı biriyle sevgili olduğunu görürse, evliliği yahut ilişkisi hakkında ailesinden alacağı bazı uyarılara göre hareket ederek, mevcut sorunları çözmeye başlayacağına alamettir. Sevgilisi olan birinin başka biriyle sevgili olduğunu görmesi ise bir anda sinirlerin alev alacağı hararetli tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine alamet eder. Evli bir kadının tanımadığı biriyle sevgili olduğunu görmesi hakkındaki bazı dedikoduların eşinin kulağına gitmesiyle evde çıkan tartışmaların gönül kırgınlığıyla son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Yabancı Biriyle Sevgili Olmak

Kişinin aile hayatına eskisinden çok daha fazla önem göstereceğine ve eşinin, sevgilisinin kendisinden istediklerini harfiyen yerine getireceğine alamettir. Beraberliklerde uyuma, sevginin karşılıklı olmasına, yeni heyecanlar yaşamaya da yorumlanan rüya, başlangıcı güzel beraberliklerin aynı şekilde süreceğine ve kişinin gönül ilişkilerinde arzu ettiği gibi yol kat edeceğine tabir edilir.

Rüyada Esmer Biriyle Sevgili Olmak

Güçlü karakteri ile kişiyi ilk andan itibaren etkisi altına alacak biriyle tanışılacağını ve rüyayı gören kişi bekarsa bu kimseyle nikah masasına oturacağına alamettir. Bayanlar için evliliklerinde kendi sözlerinin geçeceğine, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine tabir edilir. Kendi arzularının peşinden giden kimselerin mutlaka başarıya ulaşacaklarını da haber verir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Gelin Olduğunu Görmek

Rüyada Biriyle Sevgili Olmanın Psikolojik Yorumu

Gerçekte de kişinin aşka susadığına, hayatında sevdiği birinin olmasını istediğine, özel hayatındaki eksikliği kapatabilmek için her fırsatı değerlendirdiğine yorumlanır. Evlenmek, yuva kurmak, kendi düzeni içinde istediği huzurlu yaşamı sürdürmek ihtiyacına da ışık tutar.

Rüyada Biriyle Sevgili Olmak sayfası 12/09/2019 1:53:15 tarihinde 76540 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Hamur Kızartması Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Yengeç Burcu

İçindekiler1 Genel Özellikleri1.1 Yengeç Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı1.2 Yengeç Burcu Kadınının İş Hayatı1.3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | kombi bakımı | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı
akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi