Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada bebeğin elini görmek

Rüyada bebeğin elini görmek

Rüyada bebeğin elini görmek tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına ve işlerinin ve çalışmalarının bu sebeple zarar göreceğine, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine rivayet eder.

Rüyada bebeğin elini gördüyseniz:

Rüyada elinde erkek bebek görmek kendi işinin patronu olunacağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine yorulur.

Rüyada ölünün elinde bebek görmek yoksul için zenginliğe, çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına işaret eder.

Rüyada bebek eli görmek çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, saygısını toplayacağına yorulur.

Rüyada eli olmayan bebek görmek rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, çok rahat bir şekilde çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının elinde bebek görmek ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, maddi olarak zorluk çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annemin elinde bebek görmek işlerin yoluna gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kopmuş bebek eli görmek çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine yorulur.

Rüyada karnında bebek eli görmek çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kazancının da azalacağına alamet etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Kısa Saç Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Timsahlar Görmek

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir