Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Baba ile Kavga Etmek Görmek

Rüyada Baba ile Kavga Etmek Görmek

Rüyada Baba ile Kavga Etmek Görmek, Kafasının dikine giden, insanlar ile zıt düşerek kendi başına iş yapmaya çalışan asi bir insanı simgelemektedir.

Rüyayı gören kişi, yaşamı içerisinde kimseden emir almayı sevmeyeceğine, aile büyüklerine saygısı belirli seviyede olarak insanların sözünü dinlemeyeceğine, kendi bildiği şekilde yoluna devam edeceğine, maddi konularda büyük hatalar yaparak manevi olarak da sıkıntı çekeceğine, söz dinlemeyerek başarıya ulaşacağı fikrinde olan insanlar için hata yaptığını simgeleyen bir rüyadır. Uyarı niteliğinde olup, kişinin kendine çeki düzen vermesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında babası ile kavga ettiğini gören kişi, aile içerisinde istenmeyen durumlar ile karşılaşmasına, haklı veya haksız olmasının önemi olmadan direkt olarak aile içi sürtüşmelerin içerisine düşeceğine ve zor günler ile rüyayı gören kişinin sınanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı giren kişi yakın çevresi ve ailesi tarafından bencil olarak bilinmekte olup, ilk olarak kendini düşünen, kendi çıkarları için bir çok şeyi gözünü kırpmadan yapabilecek olan birisi olarak bilinmektedir. Ailesinin hayır duasını alana kadar başının beladan uzak olmayacağına, zor durumda olarak insanlar ile tartışma haline gireceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Baba İle Tartışmak

Rüyasında büyük baba ile tartıştığını gören kimse, kişinin saygısız ve insanlar ile ilişkilerinin kötü olduğu ya da olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Uyarı niteliğinde bir rüya olup, ailesine ve çevresindeki insanlara karşı saygı ve sevgi çerçevesinde davranarak, yaşantısı içerisinde dikkat etmesi gerekli olan bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Rüyasında babası ile tartıştığını gören kimse, aile içerisinde anlaşmazlık olacağına, kişilerin bir birine farklı bakış açısı elde ederek aile içi sürtüşmelere delalettir. Kişinin kendisini değerlendirmesi gereken bir rüya olarak adlandırılır. Kişiler aile büyüklerini sürekli olarak kırdığına, kırılma nedeni saygısızlık ve edepsizlik olduğundan ya da olacağından ötürü aile içi huzur ortamı olmayacağına delalettir.

Rüyasında arkadaşının babası ile tartıştığını gören kimse, ortam içerisinde mevki veya iş kaybı yaşayacağına, işlerinin kötü gitmesine, arkadaş ortamında işlenen veya gizli olan bir suç yüzünden farklı dışlanmalar ile karşı karşıya kalacağına delalettir. Yaşayacağı sıkıntılar yüzünden rüyayı gören kişi ve çevresi mutsuzluk bandı içerisinde uzun süre vakit geçireceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Penguen Görmek

Rüyada Babadan Azar İşitmek

Rüyasında annesinin babasından azar işittiğini gören kimse, farklı şekiller ile kısa süre içerisinde uyarılacağına, yanlış yaptığı bir konu üzerinden rüyayı gören kişiye yüklenileceğine ve kişinin haksız olmasından ötürü özür dileyerek doğru yolu bulacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı veya ailesi içerisinde yapılan uyarılmaları dikkate almaz ise hayatını uçuruma sürükleyeceğine, zor anlar yaşayacağına ve bu zor anlarında arkadaşı ile ailesi tarafından kimsenin olmayarak, mutsuzluk olacağına delalettir.

Rüyasında babasının babasından azar işittiğini gören kimse, bir yatırım veya okul için bir karar aşamasında olduğuna, kişinin farklı zaman dilimlerin de yapacağı hamleleri gören aile büyüklerinin veya arkadaşlarının sözlerine dikkate alarak, yönlendirmelere kulak vererek başarıya ulaşabileceği şeklinde yorumlanan bir rüyadır.

Rüyasında mafya babasından azar işittiğini gören kimse, aile büyüklerinden birisinin kalbini kırdığına, kalbi kırılan kişinin yüksek ihtimal ile ailenin babasının olduğuna, babasından özür dileyerek kötü günleri geride bırakması gerektiği mesajı veren bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Rüyasında arkadaşının babasından azar işittiğini gören kimse,  hayatında yolunda gitmeyen durumların olduğuna, yolunda gitmeyen durumların kişinin davranışlarına etki ederek mutsuz olduğuna, zor durumda olan kişilerin farklı bir bakış açısı ile insanlara isyan etmesi ihtimali olduğuna, isyan etmeden insanlar ile aralarının iyileşmesi için çabalaması gerektiğini öğütleyen bir rüyadır.

Rüyada Baba İle Kavga Etmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluk döneminde etki altında kalan durumlardan yola çıkılacak olan bir rüya olarak yorumlanır.

Küçük iken aile içerisinde olan çatışmaları, zihninden atamayan kişilerin görmesi yüksek ihtimal olup, sürekli bir aile kaygısı yaşayarak gelecekte aile babası olmaya korkan kişilerin veya oldukları zaman hata yapmaktan çekinen insanların psikolojisinde görülen bir rüyadır.

Sevgi ve aile sıcaklığı olarak insanlardan uzak olan kişilerin bilinçaltına baskı yapmasından ötürü görülen bir rüya olarak nitelendirilmektedir. Aile büyüğü olan anne veya babasına içerisinde söylemek istedikleri olan kişilerin, kafasında kurduğu cümleler ile rüya içerisinde verdiği savaşı temsil eden bir rüyadır.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Baba Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Yengeç Burcu

İçindekiler1 Genel Özellikleri1.1 Yengeç Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı1.2 Yengeç Burcu Kadınının İş Hayatı1.3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | kombi bakımı | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı
akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi