Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Armut Görmek

Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut gören bir kimsenin, eline geçe­cek mal, para (zenginlik) ile yorumlanır.
• Rüyada mevsiminde armut yediğini gören kim­senin rüyası hayırla, iyiye yorumlanır. Helalından para kazanacağına işarettir demişlerdir.
• Rüyasında yeşil ve tatlı bir armut görmek, helal bir mala kavuşmaya işaret eder. Eğer bu rüyayı bekâr biri görürse, evleneceğine işaret olarak yorumlanır.
• Rüyasında armudun ekşi ve tatsız olduğunu görmek, gam ve kedere işaret olarak yorumlanır.
• Bir kadın rüyasında armut görürse, bu rüyası onun bir çocuğu olacağına işaretle yorumlanır.
rüyada armut görmek anlamı tabiri nedir?
a) Helâl mal, b) Zenginlik, c) İyi bir zevce, d) Murad, e) Menfaat. Armut ağacı görmek ise, mal ve para kazanmak için insanlara boyun eğen bir kişi ile tâbir olunur.
Rüyada görülen armut; hayra, mal ve nimete, Armudu mevsiminde yemek ve evinde armut görmek toplu mala, Mevsimi dışında armut yemek hastalığa, Armut ağacı bekar kız için evlenmeye, hamile kadın için erkek çocuğa delalet eder.

Neşeli ve keyifli olmaktır. Mevsimsiz armut yediğinizi gördüyseniz, bir haram mal kazanabilir ya da hastalığa yakalanabilirsiniz. Armut almak ertelenecek bir yolculuğa; ham armut,üzüntüye işarettir.Ağaçta görmek ise, başarılı olacağınızın habercisidir.Hasta birinin armut ağacı görmesi, ölüme yorulur.Armut satmak ise, zorluklarla karşılaşacaksınız demektir.

Armut yediğinizi gördüyseniz, geçici bir hastalığa yakalanabilirsiniz. Ağaçta birçok armut görmek ise başarının işaretidir.

Rüyada mevsiminde görülen armut, kısmettir. Mevsimsiz armut ise dedikodudur.
Rüyada armut görmek mevsiminde ise helal mala, eger rengi sari ise hastaliga; eksi ise kedere isarettir.

Cafer-i Sadik (r.a) demistir ki: Rüyada armut görmek bes sekilde tabir edilir: Helal mal, zenginlik, iyi bir es, murat, menfaat. Rüyada sulu armut yedigini görmek bir tüccardan menfaat bulacagina, kadinin armut görmesi bir çocugu olacagina delalet eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Deniz Görmek

Bir baska rivayete göre de: Rüyada armut görmek, rüya sahibinin kavusacagi mala isaret eder. Rüyada armut yiyen kimse mal ve nimete erisir. Armudu mevsiminde yemek hayra, mevsiminin disinda yemek haram mala isaret eder. Armut agaci, hamile kadin için erkek çocuga, bekar kiz için kocaya isaret eder. Mevsiminin disinda görülen armut, hastaliga isaret eder.

Bazi tabirciler armut için hastalıktır dediler. Bunda asil olan hastalikla beraber malla tabir edilmektir. Rüyada bir takim armutlari elde gören kimse, toplu bir mala varis olur. Bazi tabirciler, armut hayra delalet eder. Çünkü o bozulmadan bir müddet durur, dediler.

Bazen de armut agaci, hasta için onun ölümüne ve topraga defnedilmesine delalet eder. Mevsiminin disinda görülen armut, hastalik ve vereme delalet eder.

Armut yediğinizi gördüyseniz, bir hastalığa yakalanabilirsiniz. Ağaçta görmek ise, başarının habercisidir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada et görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir