Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Araba Görmek

Rüyada Araba Görmek

Rüyada el arabası görmek ise, zahmet ve meşakkat çekmeye işaret olarak yorumlanır.

Rüyada çocuk ve bebek arabası görmek ise, sıkıntı, keder ve geçim darlığına işaretle yorumlanır.

Rüyada arabanın tekerleklerinin çıktığını görmek, işinden ayrılacağına veya malen, maddeten zarara uğramaya işaretle yorumlanır.

Rüyada bir at arabasıyla seyahat ettiğinizi görmek ömür boyunca bir otomobile sahip olmamaya yorumlanır. Arabayı kırılmış görmek, büyük bir mevkiye sahip olmaya, araba heybetiyle devam ediyorsa,mağrur gösterişi seven biri olduğunuza, arabayı yuvarlanmış görmek, şerefe nail olmaya, fakat bunun kısa süreceğine, çift at koşulu araba görmek büyük bir memuriyete veya mevkiye sahip olmaya, fakat bu mevkide fazla kalınamayacağına işarettir. Yüklü araba görmek, teşebbüslerde sebat ve cesarete işarettir. Yiyecek ve eşya dolusu araba görmek, gelirinizin artacağına, mahsulün bereketli olacağına, arabanın ardından koşmak uzun zaman boşta kalacağınıza, araba altında yaralanmak büyük bir miras ve servete kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada araba görmek, rüya sahibinin geçi­mi için aldığı tedbire yorumlanır.

Rüyada ağır yük ile yüklenmiş ağır vasıta­lara binmek, yorucu işlere, üzüntüye ve kede­re işâret eder.

Rüyada araba görmek, rüya sahibinin geçimi için aldığı tedbire, delâlet eder.

Araba yolcuğa ve hayırlı evlada da yorumlanır.

Kaza yapmış araba; büyük bir mevki sahibi olmaya, yuvarlanmış araba; itibarınızın kısa süreli olacağına, araba altında kalmak; zenginliğe veya büyük bir mirasa, arabanın peşinden koşmak; uzun süreli işsizliğe işaret eder.

Arabadan İndiğini Görmek

Rüyada arabadan indiğini görmek, mevkisinin ve rütbesinin düşeceğine işâret eder. Rüyasında bir arabadan indiğini görmek, bulunduğu makamdan indirileceğine, yani mevkinin kaybedilmesine işaretle yorumlanır.

Arabadan Bindiğini Görmek

Rüyada arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe işâret eder. Bazı yorumculara göre ise, rüyada bir arabaya bindiğini görmek, büyük bir makama çıkılacağına işarettir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Beyaz Çorap Görmek

Rüyada arabaya bindiğini görmek, büyük bir mevkiye erişmeye, yolculuğa ve hayırlı bir evlada da yorumlanır.

Rüyada arabaya bindiğini görmek ve arabanın altında da insanlar olduğunu görmek, oldukça kalabalık bir insan grubuna lider olmaya işaret eder. Eğer bu rüyayı uzun bir yolculuğa çıkacak kişi görürse, bu rüya yolunda engellerin çıkacağına delalet eder.

Arabaya binmek, işlerin yolunda gideceğinin habercisidir. Ve terfi edileceğine işaret eder. Dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Domuz Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Yemek Yediğini Görmek

Rüyasında sağ eliyle yemek yediğini görmek, dine uygun hareket ettiğine veya edeceğine işarettir. Sol eliyle yemek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | kombi bakımı | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı
akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi