Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Amerika Görmek

Rüyada Amerika Görmek

Rüyada amerika görmek, rüyayı gören kişinin yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı projelerde çok başarılı olacağına ve yöneticileri tarafından çalışmalarının beğenilmesi sonucu, yüksek bir mevkiye getirileceğine ve bu yüzden daha önce arkadaşlık etmiş olsun ya da olmasın birçok kişi tarafından kıskanılacağına ve nazar ve dedikoduya maruz kalacağına delalet edilir.

Rüyada Amerika’ya Gitmek

Rüyada amerika’ya gitmek, başıboş insanlarla yapılan arkadaşlığın rüya sahibini bozduğuna ve artık mutlu bir yuva kurup çoluk çocuğa karışması gerektiğine işaret edilir.

Rüyada Amerika’da Olduğunu Görmek

Rüyada amerika’da olduğunu görmek, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı ve hayatını çok olumsuz bir şekilde etkileyen baskıdan kurtulmasına ve özgürlüğe kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Kendini Amerika Dışında Görmek

Rüyada kendini Amerika dışında gören kişinin, uzun ve yorucu çalışmalardan ve projelerden sonra kazanacağı büyük paraya karşın sağlığında hem ruhsal açıdan hem bedensel açıdan sorularla karşılaşacağına delalet edilir.

Rüyada Avrupa’ya Gitmek

Rüyada avrupa’ya gitmek, başka bir ülkeye gidilip para kazanmak için iş aranacağına ve iş bulunduktan sonra maddi durumun düze çıkarılacağına işaret edilir.

Rüyada Avrupa’da Olmak

Rüyada avrupa’da olmak, rüya sahibinin, iş hayatı için giriştiği çalışmalar ve yaptığı seyahatler sayesinde kültür düzeyinde yaşanacak yükselmeye tabir edilir.

Rüyada Yabancı Memleket Görmek

Rüyada yabancı memleket görmek, iş hayatında yaşanacak büyük başarılar sayesinde üst kademelerde görev almaya ve kazanılacak para ile mal ve mülk satın almaya delalettir.

Rüyada Yoksul Memleket Görmek

Rüyada yoksul memleket görmek, rüyayı gören kişinin yapacağı bir hata ya da istemeden söyleyeceği bir yalan yüzünden insanlar arasındaki saygınlığını yitirmesine ve güven eksikliğinden ötürü iş kaybına uğrayıp çok büyük parasal kayıplar vererek iflasa uğramasına delalet edilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Çamurlu Su Görmek

Rüyada Amerika Görmek sayfası 18/01/2021 10:55:49 tarihinde 44040 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Almanya Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir