Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada Altına Kaçırmak Görmek

Rüyada Altına Kaçırmak Görmek

Rüyada altına kaçırmak, zenginliğe ve berekete, hayatta gidişatın düzeleceğine delalet eder.

Rüyada kalabalık bir ortamda altına kaçırmak, kişinin eline milli piyango ya da buna benzer bir şans oyunundan para geçeceğini ve kişinin bu para ile çevresindeki insanlara hediyeler alarak veya onların borçlarını kapatarak o insanlara destek olacağını ve onları mutlu edeceğini işaret eder.

Rüyada ders çalışırken altına kaçırmak, rüya sahibinin öğrencilik hayatında zorluk çekmeyeceğini, hem maddi hem de manevi olarak rahat bir öğrencilik hayatı süreceğini ve okulunda da gerek öğretmenleri gerekse öğrenci arkadaşları tarafından çok sevileceğini rivayet eder.

Rüyada pazarda altına kaçırmak, rüyayı gören kişinin bir konuda kafasının çok karışık olduğunu, bu karışıklığı çözüp net olmaya çalıştığını ancak bunu tam olarak başaramadığını bu nedenle de iç huzurunun kaçtığını ve aklının bir türlü karar veremediği bu konuda olduğunu delalet eder.

Rüyada düğünde altına kaçırmak, kişinin bir şeyler almak için niyetlenen bir kişinin fikrini yapacağı yorumlar ile karıştıracağını ve o insanın istediği şeyi almaktan vazgeçmesine neden olacağını işaret eder.

Rüyada sevgilinin yanında altına kaçırmak, rüya sahibinin çok değer verdiği ve sevdiği bir insan tarafından maddi anlamda destek göreceğini ve bu destek ile çok arzu ettiği bir durumu yaşayacağını ve bu insana çok minnet duyarak gönül borcu olacağını rivayet eder.

Rüyada aile büyüklerinin yanında altına kaçırmak, kişinin ailesi tarafından uygun görünen, maddi durumu iyi bir kısmet ile tanıştırılacağını, ailesinin rüya sahibinin o insan ile tanışması için bir yemek yemesini isteyeceğini, rüya sahibinin de bu durumdan hoşnut olduğunu ve bu insanla sırf ailesi istediği için değil kendi de istediği için görüşüp ona bir şans vereceğini delalet eder.

Rüyada ev süpürürken altına kaçırmak, rüya sahibinin yeni tanıştığı insanlardan geçmiş hayatında yaşadıklarına dair bazı şeyleri gizlediğini, geçmişinde utandığı bazı yaşantılarının olduğunu bu nedenle yeni tanıştığı arkadaşları ile eskiden beri tanıştığı arkadaşlarını bu nedenle bir araya getirmekten kaçındığını ve bu konuda tedirginlikler yaşadığını rivayet eder.

Rüyada yabancı bir devletteyken altına kaçırmak, rüya sahibinin evine uzun süreli bir misafir geleceğini, bu misafirin bir türlü gitmemesi ya da kalma süresini sürekli uzatmasından dolayı eşi ya da sevgilisi ile sıkıntılar yaşayacağını ve en sonunda bu misafir ile kavga edeceklerini ve misafirin bu şekilde gideceğini işaret eder.

Rüyada bilgisayar başındayken altına kaçırmak, kişinin bir konuyla alakalı içinde biriktirdiği ve söylemek istediği çok şey olduğunu ancak doğru yer ve zamanı beklediğini ve bu nedenle şimdilik sustuğunu fakat o anı yakaladığında sözleri ile bazı insanları kıracağını ve çevresi tarafından da haklı görüleceğini delalet eder.

Rüyada yemek yaparken altına kaçırmak, rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını fazlasıyla aldığını, iş anlamında hem ortamı güzel hem de iş arkadaşları güzel olan bir yerde çalıştığını ve bu mutlulukla işini severek yapıp bereketli ve hayırlı olan bol paralar kazandığını rivayet eder.

Rüyada ağlarken altına kaçırmak, rüya sahibinin sevdiği, gönlünün derinliklerinde yer tutmuş olan sevdiği insandan tam umudu kestiği anda o insanın kendisine bir adım atacağını ve rüya sahibinin bu adım ile şok olacağını fakat mutluluktan da çıldıracağını delalet eder.

Rüyada kaçırıldığı için korkudan altına kaçırmak, kişinin hayatında çok değer verdiği bir insanı kaybetme korkusu yaşayacağını, bu korkudan dolayı üzüleceğini ancak bu kaybetme korkusu ortadan kalkınca o insana çok da değer vermeyeceğini ve hatta zamanla bu insanı hayatından çıkaracağını işaret eder.

Rüyada altına kaçırmak, zenginliğe işaret eder. Rüya sahibinin eline yüklü bir miktar para geçecektir. Maddi açıdan oldukça rahatlayacak ve refah düzeyi yükselecektir. Eğer rüyada altına kaçırdığını herkes görmüş ise, zenginliği uzun sürecek ve daha da artacaktır. İşleri yoluna girecek ve belli bir düzene oturacaktır. Rüya sahibi iş hayatında yükselme aşamasına geçecektir.

Rüyada Altına Kaka Yapmak

Rüyada altına kaka yapmak, altın sahibi olmaya, mal veya ganimet elde etmeye işaret eder.

Rüyada çok kalabalık bir ortamda altına kaka yapmak, başarıya atılacak imzanın habercisidir. Kişinin arkadaşları ve ailesi tarafından çok gururlandırılacağını ve başarılarının ekmeğini afiyetle yiyeceğini delalet eder.

Rüyada altına içinde renkli taşlar ya da boncuklar çıkan kaka yapmak, kişinin sabırla ve adım adım isteklerine kavuşacağını ve isteklerini gerçekleştirmek için de çok yavaş ama planlı hareket ettiğini işaret eder.

Rüyada bulaşık yıkarken altına kaka yapmak, rüya sahibinin geçmişte yaptıklarından dolayı çok pişmanlık yaşadığını ve bu pişmanlıklarından dolayı kendisini affetmediğini ve kendisine kızgın olduğunu rivayet eder.

Rüyada yeşil kaka yapmak, kişinin gözü kara bir şekilde âşık olacağını ve gururundan dolayı çok âşık olduğu bu insana ikinci bir şans vermeyeceğini delalet eder. Rüyada altına koyu renk tonlarında kaka yapmak ise rüyayı gören kişinin az bir zaman sonra arzu ettiği mutlulukları yaşayacağını rivayet eder. Gelecek güzel günlerin habercisidir.

Rüyada kavga ederken altına kaka yapmak, kişinin haksız kazanç elde edeceğini ve bu kazancıyla yeni işler kuracağını delalet eder.

Rüyada oturduğu yerden bilerek altına kaka yapmak, rüya sahibinin çok durağan ve sıradan bir hayatı olduğunu, çok fazla hareketi sevmediğini işaret eder.

Rüyada oyun oynarken kaka yapmak, rüyayı gören kişinin başına geçtiği bir işi ya da eğitim aldığı bir konuda derece yaparak hem mutlu olacağını hem de çevresindekileri mutlu yapacağını rivayet eder.

Rüyada altından, gümüşten ya da pırlanta gibi değerli bir madenden altına kaka yapmak, kişinin çok yakın zamanda çok büyük bir aşk yaşayacağını ve bu insana kendisinden çok değer vereceğini delalet eder.

Rüyada halay çekerken altına kaka yapmak, rüya sahibinin şimdi üzüleceği bir habere zaman geçtikçe sevineceğini yani kendisine kötü gelen ve kendisini üzen haberin aslında kendi hayrına olduğunu zaman içinde fark edeceğini işaret eder. Rüyada dağa tırmanırken altına kaka yapmak, kişinin alacağı manevi destek ile risk alacağını ve bunun kendi yararına olacağını ve zamanla attığı bu riskli adımla kendisini garantiye aldığını hissedeceğini delalet eder.

Rüyada sevgili ile ilk buluşmada altına kaka yapmak, rüya sahibinin gönlünü birine kaptırıp o kişiye çok aşık olduktan sonra başka insanlarla aşk yaşamaya çalıştığını ancak gönlünün o ilk aşkına çarptığı gibi atmadığını ve bu nedenle acı çektiğini rivayet eder.

Rüyada dans ederken altına kaka yapmak, kişinin gerçek dünya yerine manevi, soyut olan, kendi kafasında yarattığı dünyada yaşadığını ve bu nedenle maddi yani gerçek yaşamdan zevk almadığını ve gerçek yaşamı anlamlandıramadığını işaret eder.

Rüyada yemek yerken altına kaka yapmak, rüya sahibinin har vurup harman savurduğunu yani kazancının, emeğinin kıymetini bilmediğini ve gereksiz yere para harcarken, para harcaması gereken yerlerde harcamadığını delalet eder.

Rüyada altına böcekli kaka yapak, rüyayı gören kişinin içini kemiren çok merak ettiği bazı konular olduğunu ancak bu konuların cevabını almaya cesareti olmadığını çünkü üzülmekten son derece korktuğunu rivayet eder.

Rüyada altına kanlı kaka yapmak, kişinin aniden parlayan, sözleri ve eleştirilerini içinde tutamayan bu nedenle de çok tepki alan bir insan olduğunu işaret eder.

Rüyada hiç bilinmeyen bir yerde altına kaka yapmak, kişinin mecburiyetten dolayı bir insana sürekli destek olduğunu, sadece gönül borcunu kapatmak için destek verdiği için mutsuz olduğunu delalet eder.

Rüyada Kaka Yapan Birini Görmek

Rüyada kaka yapan birini görmek, kaka yapan kişi ile rüyayı gören kişinin bazı ilişkiler yaşayacağına delalet eder. Bu ilişki bir aşk ilişkisi olabileceği gibi bir iş ya da arkadaşlık ilişkisi de olabilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Sınav Görmek

Rüyada sokak ortasında kaka yapan birini görmek, rüya sahibinin aile ve arkadaşların karşı çıkmasına rağmen yeni bir işe gireceğini ve bu işinden dolayı kendisini onaylamayan bu insanlarla kısa süreli sorunlar yaşayacağını işaret eder.

Rüyada okul ortamında ya da derste kaka yapan birini görmek, kişinin çok azimli ve istekli olduğunu ve kişideki bu azim ve isteği fark eden bir insanla tanışacağını ve bu insanın rüya sahibinin bu özelliğini sevdiği için ona çok güzel teklifler sunup çeşitli fırsatlar yaratacağını rivayet eder.

Rüyada dans ederken kaka yapan birini görmek, kişinin eğlence ortamından tanıştığı ve sonradan samimi olup sık sık görüştüğü bir insana iş anlamında bir fikir danışacağını fakat bu insanın rüya sahibine gerçek ve onun yararına olacak fikirler vermeyeceğini ve rüya sahibini yanlış yönlendireceğini işaret eder.

Rüyada hastanede kaka yapan birini görmek, rüyayı gören kişinin ruh halinin biraz karışık olduğuna, gerçek yaşamında bazı kararları almada çok zorlandığına ve bu karışık duyguları nedeniyle hayatı yaşaması gereken anda kaçırdığı için çok mutlu olmadığına delalet eder.

Rüyada otobüste, metroda ya da dolmuşta kaka yapan birini görmek, kişinin yakın zamanda bir yolculuğa çıkacağını ve o yolculukta dikkat etmesi gerektiğini işaret eden haberci bir rüyadır. Rüya sahibinin çıkacağı yolculukta bir yolcudan rahatsız olacağını ve bunu dile getirdiği için o insanın tepkisini alacağını ve yolculuk esnasında birbirlerini sözel olarak ve davranış olarak rahatsız edeceklerini rivayet eder.

Rüyada uçakta kaka yapan birini görmek, kişinin uçak korkusu olduğunu fakat bunu yenmek için yakın zamanda bir uçak seyahati yapacağını ve çok sevdiği bir arkadaşının evine gidip orada güzel anlar yaşayacağını işaret eder.

Rüyada televizyonda kaka yapan birini görmek, kişinin hayalini kurduğu, sürekli düşündüğü bir insan ile ilk kez baş başa kalacaklarını ve bu ortamda birbirlerine karşı olan hislerini açık açık anlatacaklarını ve bazı özel ve romantik anlar paylaşacaklarını işaret eder.

Rüyada yemekte kaka yapan birini görmek, rüya sahibinin arkadaşlarından birinin maddi durumuna çok imrendiğini, onun yaşadığı hayat gibi bir hayat istediğini ve bu nedenle o insanla iyi ilişkiler kurduğunu ve iyi geçindiğini delalet eder.

Rüyada halının ortasına kaka yapan birini görmek, kişinin kendi ailesinden birinin rüya sahibini borçlandıracağını, bu borcu rüya sahibinin ödemek zorunda kalacağını ve bu nedenle o kişi ile rüya sahibinin sorunlar yaşayacağını ve belli bir süre ilişkilerine ara vereceklerini rivayet eder.

Rüyada masaya kaka yapan birini görmek, rüyayı gören kişinin yeni bir eve taşınacağını fakat eski mahallesi ve komşularını özleyeceğini yani yeni evindeki mahalle insanları ile çok anlaşamayacağını ve onları sevemeyeceğini işaret eder.

Rüyada koltuğun üzerine kaka yapan birini görmek, kişinin arkadaşının tanıdığı bir insanı misafir edeceğini, bu tanımadığı insanı sırf arkadaşının hatırına misafir etse de bu insandan duygusal anlamda etkileneceğini ve sonraki zamanlarda da bu insan ile görüşeceğini rivayet eder.

Rüyada ekmek kuyruğunda kaka yapan birini görmek, rüya sahibinin geçim derdine düşmüş, çocuklarına bakmak zorunda olan bir aileye destek olacağını, bu nedenle de o ailenin hayır duasını çok alacağını delalet eder.

Rüyada kaka yapan birini görmek, kakayı yapan kişilere göre de değişik şekillerde tabir edilmektedir. Rüyada annenin kaka yaptığını görmek, rüya sahibinin gözü kapalı güvendiği, kardeşim dediği bir insanın kendi duygusal ilişkisine zarar vereceğini, partnerinin aklını karıştıracağını ve kendisinden uzaklaştıracağını delalet eder.

Rüyada babanın kaka yaptığını görmek, kişinin alacağı bir borcu olduğunu fakat kendisine borcu olan insanla bazı kötü durumlar yaşadığı için o insanın rüya sahibine olan borcunu ödememek için bahaneler üretip onu oyaladığını ve rüya sahibinin de çok sinirlendiğini hatta borcunu alabilmek için yasal yollara başvurmayı düşündüğünü işaret eder.

Rüyada hala ya da teyzenin kaka yaptığını görmek, kişinin akrabalar arasında kısmetinin en açık kişi olduğunu ve her ortama girdiğinde mutlaka birilerinin dikkatini çektiğini ve kendisi ile görüşmek istediklerini rivayet eder.

Rüyada en yakın arkadaşın kaka yaptığını görmek, rüya sahibinin çok hazırlandığı ve kazanmayı çok istediği bir sınavı başarı ile tamamlayacağını ve bu sınavın neticesinde hayatını değiştirecek olaylar yaşayacağını ve yeni yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara gireceğini ve bu durumdan çok mutlu olacağını delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin kaka yaptığını görmek, kişinin yaptığı için pişman olduğu bazı davranışları olduğunu, bu davranışlarından dolayı son günlerde daha çok pişmanlık yaşayıp üzüldüğünü işaret eder.

Rüyada sevgilinin kaka yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin eskiden kendisini seven ve fırsat vermediği bir insanla yakın zamanda karşılaşacağını ve o insanı mutluluğunu ve değişimini gördükçe ona Fırat vermediği için üzüleceğini ve o insanın mutluluğunu kıskanacağını delalet eder.

Rüyada ünlü bir sanatçının kaka yaptığını görmek, kişinin sadakat ve güven üzerine kurulu çok sağlam bir ilişki yaşayacağını, bu ilişki sonunda da o insanla evlenip mutlu bir yuva kuracağını rivayet eder.

Rüyada ünlü bir devlet adamının kaka yaptığını görmek, rüya sahibinin dikkatli olmasını işaret eden haberci bir rüyadır. Kişinin çevresinde kendi çıkarları için rüya sahibini harcamaya meyilli, kendi kazancı için rüya sahibinin başına çorap örecek, ona iftira edecek bir konuma geleceğini bu nedenle rüya sahibinin iş ortamında kendisinden başka kimseye güvenmemesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada Bokunu Görmek

Rüyada bokunu görmek,  rüya sahibinin yakın zamanda biraz sıkılacağı ve üzüleceği bazı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada annenin bokunu görmek, kişinin çevresinden birinin yaşayacağı pişmanlığa tıpkı kendisine üzülür gibi üzülüp kalpten sarsılacağına ve o kişiye kendine göre doğru bildiklerini anlatıp ona yol göstereceğine işaret eder.

Rüyada babanın bokunu görmek, rüyayı gören kişinin başkasına bir iş yaptıracağını ve o iş karşılığında fazla para aldıkları için sinirleneceğini fakat o fazla parayı da vereceklerini rivayet eder.

Rüyada devlet adamı veya yönetici olan bir insanın bokunu görmek, kişinin annesi ya da babasının arkadaşı vesilesi ile bir işe başlayacağını ve bu işte çok başarı elde edemeyeceğini ve çok zaman geçmeden bu işten ayrılacağını, kendisine vesile olan insanları hayal kırıklığına uğratacağını işaret eder.

Rüyada sevgilinin bokunu görmek, rüya sahibinin bir ilişkiden diğerine kolaylıkla geçebilen, bir insana bağlı kalmayı sevmeyen ve bundan dolayı da zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyen ve çok hızlı duygu değişimleri yaşayan birisi olduğunu rivayet eder.

Rüyada ölmüş bir insanın bokunu görmek, kişinin kendi bildiği doğruları uygulamada ısrarcı olduğunu, çevredeki insanların kendisine yaptıkları eleştirileri kabul etmediğini bu nedenle de zaman zaman hem maddi hem de manevi zarara ve çeşitli kayıplara uğradığını delalet eder.

Rüyada oyuncak bir bebeğin bokunu görmek, rüyayı gören kişinin hayatta değer verdiği bazı durumları kaybedeceğini yani çok değer verdiği bazı durumlara artık değer vermeyeceğini ve bunun aksine değer verdiği şeyleri aksine saçma bulacağını işaret eder.

Rüyada kardeşin bokunu görmek, kişinin birine çok fazla özlem duyduğunu, bir insandan destek beklediğini fakat bu durumu destek beklediği kişiye yansıtmadığını rivayet eder.

Rüyada bir hayvanın bokunu görmek, rüya sahibinin çok sıkıldığını, sıkılmışlığını gidermek için çeşitli arkadaş ya da dostlarını aradığını fakat o insanların meşgul oldukları için rüya sahibi ile zaman geçiremediğini bu nedenle de rüya sahibinin üzüldüğünü ve kendisine değer verilmediğini düşündüğünü işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Zombi Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir