Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada abdest alanı görmek

Rüyada abdest alanı görmek

Rüyada abdest alanı görmek çok zor zamanlar geçireceğine, bu durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, tüm sorunlarının biteceğine, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, kafa olarak daha rahat edileceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada abdest alan kadın görmek işinin de hep yürüyeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine işarettir.

Rüyada abdest alan birilerini görmek hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, üzüleceğine işaret eder.

Rüyada abdest alan insanlar görmek sevinçli haberlerin geride kalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine alamet eder.

Rüyada abdest alan birini görmek üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada abdest alanı görmek ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, sorunların bir bir çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada abdest alan kişiler görmek büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kazancın yarı yarıya artacağına, ferah bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada teyemmüm abdesti alan birini görmek aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, karamsar olacağına işaret etmektedir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Ölünün Dirildiğini Görmek

Rüyada abdest alan birine su dökmek sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, bu sayede hep dinç ve genç kalacağına inanılır.

 

Rüyada abdest alanı görmek sayfası 21/01/2021 23:46:30 tarihinde 55638 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada abd görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir