Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada abdest alan kişi görmek

Rüyada abdest alan kişi görmek

Rüyada abdest alan kişi görmek okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, para ve makam sahibi olacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine ve borçlarından bu sayede kurtulacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada abdest alan kişiler görmek büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına inanılır.

Rüyada abdest alan kişi görmek eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada teyemmüm abdesti alan birini görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada açık alanda büyük abdest yapmak çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına işaret etmektedir.

Rüyada abdest alan birine su dökmek yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada abdest alan erkek görmek artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada abdest alan birilerini görmek bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına delalettir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Hastane Görmek

Rüyada abdest alan adam görmek eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, ona kavuşacağına delalet etmektedir.

 

Rüyada abdest alan kişi görmek sayfası 18/01/2021 20:55:46 tarihinde 36145 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada abdest alacak yer aramak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir