Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada abdest alan insanlar görmek

Rüyada abdest alan insanlar görmek

Rüyada abdest alan insanlar görmek hayatı boyunca rahat yaşayacağına, her attığı adımı paraya çevireceğine, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, geniş rızık elde edeceğine, ticarette başarılı olacağına, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abdest alan insanlar görmek aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada abdest alan adam görmek çektiği eziyetle baş başa kalacağına, maddi gücünü kaybedeceğine delalettir.

Rüyada abdest alana su dökmek işinin yoluna gireceğine, rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına rivayet eder.

Rüyada abdest alan kişi görmek dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, bolluk ve bereketin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada abdest alan birini görmek maddi anlamda güçleneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına delalettir.

Rüyada açık alanda büyük abdest yapmak yeni mekânlara gireceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada abdest alan erkek görmek hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, kişinin mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için allah’a şükran borçlu olacağına delalet eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Sayı Görmek

Rüyada abdest alan kişiler görmek sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Rüyada abdest alan erkek görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir