Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada abdest alan birine su dökmek

Rüyada abdest alan birine su dökmek

Rüyada abdest alan birine su dökmek bedenen ve ruhen iyi olacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, dileklerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, adını işiyle duyuracağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine delalettir.

Rüyada abdest alan birine su dökmek yapacağı işler sayesinde terfi alacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine yorulur.

Rüyada abdest alana su dökmek ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasına abdest suyu dökmek değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada birine abdest suyu dökmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, kendi bildiğini okuyacağına işarettir.

Rüyada abdest suyu dökmek sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada abdest alan erkek görmek ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına inanılır.

Rüyada teyemmüm abdesti alan birini görmek istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, kazançlı işlere girileceğine yorulur.

Rüyada abdest alan kişiler görmek yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Rüyada abdest alan insanlar görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Altına Kaçırmak Görmek

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir