Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada abdest alan adam görmek

Rüyada abdest alan adam görmek

Rüyada abdest alan adam görmek başın borçlularla belaya gireceğine, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, ona emek vereceğine, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, böylece aynı hataları yapmayacağına işaret eder.

Rüyada abdest alan adam görmek başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine yorulur.

Rüyada abdest alan adamlar görmek bolluk getirecek bir döneme girileceğine, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada abdest alana su dökmek hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada abdest alan kadın görmek alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına alamet eder.

Rüyada abdest alan kişiler görmek gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada abdest alan birini görmek gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına delalettir.

Rüyada açık alanda büyük abdest yapmak şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret eder.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Buğday Tarlası Görmek

Rüyada teyemmüm abdesti alan birini görmek geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Rüyada abdest alana su dökmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir