Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada abdest al görmek

Rüyada abdest al görmek

Rüyada abdest al görmek daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, rızkının genişleyeceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada teyemmüm abdesti alıp namaz kılmak maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına işarettir.

Rüyada birini abdest alırken görmek maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, işlerinde başarı elde edeceğine ve allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abdest alırken ağlamak kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, mal mülk sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada abdest almayı unutmak gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, rütbenin yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada abdest alırken uyanmak rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, çok büyük kötülemeler yapılacağına tabir olunur.

Rüyada başkasını abdest alırken görmek çalışmalarının yarıda kalacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine delalet eder.

Rüyada eşini abdest alırken görmek çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına yorulur.

Rüyada abdest alırken ayağı yıkamak manevi rahatlamaya erileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına rivayet etmektedir.

 

Rüyada abdest al görmek sayfası 18/01/2021 20:06:28 tarihinde 24802 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada abdest alanı görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Kurbanlık Görmek

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir