Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada abd görmek

Rüyada abd görmek

Rüyada abd görmek çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, insanların yasa ve kedere boğulacağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, kendini toparlayamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abdülkadir geylani hazretlerinin görmek aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada abdullah görmek koltuğunun da yükseleceğine, kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine delalet eder.

Rüyada abdülhamit görmek kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada abdülkadir geylaniyi görmek daha çok dünya malı edineceğine ve daha fazla nimete kavuşacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Rüyada abdullah ismini görmek uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına alamet eder.

Rüyada abdulkadir geylani türbesini görmek herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abd görmek başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, evlerindeki huzurun artacağına delalettir.

Rüyada abdulbaki hazretlerini görmek yaşam enerjisine kavuşacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine işaret eder.

 

Rüyada abd görmek sayfası 05/03/2021 1:06:48 tarihinde 34067 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada abdest alan adamlar görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Çatışma Görmek

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir