Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada abd başkanı görmek

Rüyada abd başkanı görmek

Rüyada abd başkanı görmek sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına inanılır.

Rüyada abd başkanı görmek yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine, başını yastığa daha rahat koyacağına işarettir.

Rüyada abd başkanını görmek eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, borçlarını bitireceğine yorulur.

Rüyada abdulkadir geylani türbesini görmek kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada abdullah ismini duymak daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada abdülkadir geylani hazretlerinin görmek dini vecibelerini yerine getireceğine, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına delalettir.

Rüyada abdulkadir geylani hazretlerinin türbesini görmek kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada cumhurbaşkanı abdullah gülü görmek uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine, iyi habere işarettir.

Rüyada abdullah görmek hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına delalettir.

 

Rüyada abd başkanı görmek sayfası 25/01/2021 3:49:16 tarihinde 91898 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada abdest al görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Kilolu Görmek

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir