Son Dakika
Anasayfa / Rüya Yorumları Tabirleri / Rüyada aba giymek

Rüyada aba giymek

Rüyada aba giymek maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, uzun süre doktor kontrolü altında kalarak, diyet yapmak, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine işarettir.

Rüyada aba giymek işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada aba görmek eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada güzel kıyafet giymek sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına yorulmaktadır.

Rüyada kirmizi bindalli giymek yeni başlangıçların yapılacağına, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına inanılır.

Rüyada yeşil ameliyat elbisesi giymek ancak yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına delalet eder.

Rüyada güzel çorap giymek korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine yorulur.

Rüyada deri pantolon giymek işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine alamet etmektedir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Dantel Örmek

Rüyada üst üste kazak giymek çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, yakın akrabadan gelecek habere yorulur.

 

Rüyada aba giymek sayfası 25/01/2021 10:11:55 tarihinde 19445 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada abdest alan kişi görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir