Son Dakika

İkizler Burcu

Genel Özellikleri

(21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler Burcu, İkizler hava grubu burçları arasında bulunmaktadır. Yönetici gezegeni olarak Merkür, bu burcu yoğun bir şekilde etkilemektedir. Terazi için söylenen kararsızlık durumu, İkizler Burcu için de geçerli olmaktadır. Hayata pozitif bakmayı seven ve neşeli halde gördüğümüz İkizler, mümkün olduğunca keyifli olmaya çalışır. Depresyona girme ihtimali en az olan burç olduğu da söylenebilir. Duygu durumunun sık değişiyor olması, güvenilmez imajı oluşturabilmektedir. Yeniliklere açık olması, ruhunun daima genç kalmasına neden olur. Mümkün olduğunca uyumlu olmaya çalışan İkizler Burcu, mantık sistemi ile hayatını düzene koymaya ve planlamaya uygundur. Entelektüel olarak gelişmiş bir fikir yürütme becerisi ile kendilerini ön plana çıkarabilirler. Etkili konuşma ve çevresine bu hissi verebilme yeteneği ile donatılmıştır. Seyahat etmesini seven ve yeni yerlerin onları çok fazla heyecanlandırdığı bu burcun mensupları, sıkıcılıktan mümkün olduğunca hızlı bir şekilde kaçmaktadır. Pratik tarafı, sorunlar hakkında hızlı ve etkili çözümler sunması için idealdir. İkizler Burcu fikirleri merak edilen ve insanları yönlendirebilen bir burçtur.

İkizler Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

İkizler Burcu Kadını için zor anlaşılır olduğunu söylemek doğru olacaktır. Evlilik ve aşk hayatında birlikte olduğu insanların onu anlaması, çoğu zaman normalden biraz daha zor olmaktadır. Kişiliğinin değişken olması, bu duruma yol açmaktadır. Bunun dışında hayata olan pozitif bakışıyla, neşeli tavrıyla birlikte olduğu insanla oldukça güzel zaman geçirir. İkizler Burcu Kadını’nın keyfinin yerinde olması demek, çevresindeki herkesin neşeli olacağı anlamına gelir. Bu bakımdan aşk ve evlilik ilişkilerinde ona iyi davranılması, mükemmel bir eş olmasını sağlayacaktır.

İkizler Burcu Kadınının İş Hayatı

İkizler Burcu Kadını iş hayatında çok hızlı karar alma becerisine sahip değildir. Karar almak için çok fazla değişkeni düşünmek zorundadır. Onun, fikirleri önemli birisi olmasının hem avantajları hem de dezavantajları bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Yengeç Burcu çoğu zaman kılı kırk yararak, bir karar verir. İş yerinde kasvetli bir ortamın olması demek, İkizler Burcu Kadını’nın veriminin düşeceği anlamına gelir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Rüyada Kıyamet Gününü Görmek

İkizler Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

İkizler Burcu Kadını için anlaşabildiği burçları sıralarsak en başa koyacağımız iki burç Terazi ve Kova olacaktır. En az anlaşabildiği ve tahammül gösterdiği burçlardan en önemli iki tanesi ise Yay ve Başak Burcu’dur.

İkizler Burcu Erkeğinin Evlilik ve Aşk Hayatı

İkizler Burcu’ndan olan erkekler, hareketi ve değişkenliği sevmektedir. Bu durum onun ruh haline de iyi gelmektedir.  Ayrılık acısını en kolay atlatabilen burçların İkizler Burcu’ndan olduğunu söylemek, yanlış olmayacaktır. Her durumda hayatın iyi yanını görebilme becerisi, ona her zaman umutlu olması gerektiğini aşılamaktadır. Çocukları ile arkadaş olabilme ve onların sorunlarını yakından gözlemleme yeteneği, duyarlı bir baba olmalarına katkı sağlar. Çocuklarıyla eğlenebilmeleri ve onlara neşe katmaları, ilişkilerinin çoğu zaman sorunsuz olmasını kolaylaştırır.

İkizler Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Çalışırken eğlenebilmeyi seven İkizler burcu Erkeği, çalıştığı işleri buna göre seçtiğinde, verimli ve yüksek performanslı bir grafik yakalar. Böyle çalıştığı durumlarda işine tutku ile bağlanır. Etkili bir şekilde konuşuyor olması, onun iş hayatında fikirlerinin sıklıkla dinlenmesine yardımcı olur.

İkizler Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkisi

İkizler Burcu Erkeği hakkında uyum açısından iki burç ön plana çıkmaktadır. Çok iyi anlaştığı ve kafa yapısı uyduğu iki burç Terazi ve İkizler olarak sıralanabilir. Pek bir araya gelmekten hoşlanmadığı ve uyumlu bir iletişime sahip olamayacağı burçlar ise Yay ve Aslan Burcu olarak gösterilebilir.

İkizler Burcu sayfası 22/09/2020 10:55:52 tarihinde 33106 numarası ile oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Kova Burcu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | kombi bakımı | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı
akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi | dask sigotası